godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Zajęcia dodatkowe

 

 
ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/18
 
l.p. nazwisko imię Zajęcia o charakterze pomocowym Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia  
1 Andrzejewska Ewa zaj.dyd-wyrównawcze. z j.polskiego pon.6.45-8.00  s.19    
2 Antkowiak Ewa

 zaj.rewalidacyjne,

pt.3lek gab.logopedyczny, śr.4lek czytelnia

Wolontariat-spotkania adekwatnie do prowadzonych akcji

SU 1-3-spotkania zależnie od potrzeb

 
3 Bartkowiak Milena

Co drugi tydz.naprzemiennie j.angielski:

-zaj.dyd-wyrównawcze.  kl 6d pt.7.15 s.2

-zaj.dyd-wyrównawcze.  kl 3gim pt.7.15 s.2

   
4 Bończek Michał  

SKS w ramach SZS Wielkopolska:

 kl 3-6  śr. i czw. 15.30-16.30  Hala bud B

 
5 Borowska Beata

zaj.dyd-wyrównawcze. j.polski-

 pon 7.00-7.45 s.18, pon14.40-15.10 s.19

   
6 Busz Anneta   Dodatkowetreningi przed zawodami-zależnie od potrzeb  
7 Ciąder Magdalena Konsultacje historia-wtorek lub piątek 7.15    
8 Dwornik Ireneusz

Konsultacje fizyka: kl7+II-IIIgim wt.7.15-8.00

co 2 tyg.:  pon. kl 2,3gim   8.00-8.45

   
9 Gabin-Martyn Żaneta

zaj.dyd-wyrównawcze.matematyka. kl 2gim-czwartek 7.10-7.55

zaj.dyd-wyrównawcze.matematyka. kl 3Cgim-pon. 7.00-7.45

zaj.przygot.do egzaminu kl 3C- pt.7.00-7.45

Wolontariat-spotkania adekwatnie do prowadzonych akcji  
10 Grabarczyk Anna Konsultacje biologia.  śr.15.30-16.15    
11 Grzeszkowiak Czesława

z.dyd-wyrównawcze.matematyka. kl 2b, 2sgim-pon. 8.00-8.45

z.przygot.do egzaminu kl 3s/a

konsultacje-śr.7.15-8.00

Wolontariat-spotkania adekwatnie do prowadzonych akcji  
12 Janowski Marek  

  w ramach zaj.MOS Leszno- SG bud A:

wt.-15.40-17.10, czw.15.30-16.15

 
13 Jańczak Anna   Doraźne spotkania z aktywem bibliotecznym-zależnie od przeprowadzanych prac i akcji  
14 Jędraś Katarzyna

 zaj.korekcyjno-kompensacyjne:

pon 9.00-kl4f, wt 8.00-kl 5a, czw 11.00  kl4a,

pt 11.00 kl 3d, pt 11.00 kl3d, pt 14.00 kl4c

zaj.korekcyjno-kompensacyjne:

wt 10.35 kl3c, śr 8.00 kl6d, śr 10.00 kl3b,

czw 14.00 kl5c, pt 10.00 kl4e

świetlica socjoterapeutyczna  
15 Kaczmarek Alina konsultacje j.polski. wt. 8.00-8.45-zależnie od zgłaszanych potrzeb    
16 Kamieniarz Magdalena Konsultacje chemia czw. 14.10-16.15  2h    
17 Kędziora Genowefa

zaj.dyd-wyrówównawcze z j.polskiego   kl 4,7:

co drugi pon 13.40-15.25

co drugi wt  7.20-8.00

Wolontariat-zależnie od potrzeb

zaj.przygotowujące do konkursów-zal.od potrzeb

 
18 Kędziora Marta Przygot.do konkursów-doraźnie     
19 Kierbiedź Aleksandra   Koło religijne-cotygodniowo  
20 Kliber Magdalena   SKS-czw.15.30-gry i zabawy, przygotowanie do zawodów  
21 Knop Paweł

Konsultacje j.niemiecki  śr. co 2 tyg

zaj.przyg.do egzam.gim:pon 7.00

śr. co 2 tyg.:

zaj.związane z wyjazdem w ramach  międzynarodowej wymiany młodzieży

 
22 Kosmalska Małgorzata    Przygot.do konkursów-religia: czw. 14.40-15.25  
23 Kostrzewa Barbara

zaj.dyd-wyrównawcze matematyka.:

kl 6-czw. 8lek, kl 7-śr. 7.15

   
24 Kuciak Barbara zaj.dyd-wyrównawcze czw.11.50-12.35

praca z ucz. zdolnym pon. 11.50-12.35

 
25 Kuśnierek Beata Konsultacje przyroda/biologia  kl 4-7 czw.14.40

Koło przyrodnicze śr.14.40 (3x m-c)

Spotkania LOP  śr.14.40 (1x m-c)

 
26 Maciejewska-Janeczek Marta Konsultacje j. niemiecki. kl 7+2-3gim-zależnie od potrzeb uczniów    
27 Maćkowska Maria    Przygotowanie do konkursów-j.angielski zależnie od potrzeb  
28 Makałowska Alicja   Przygotowanie do konkursów-w zależności od potrzeb  
29 Matecka Renata  zaj.dyd-wyrównawcze kl 3e: pon. i śr. 14.45-15.35, 15.30-16.25    
30 Pajzert Donata Konsultacje zaj.tech i informatyka. kl 2,3gim na dł.przerwach zaj. przygotowujące do konkursu BRD i innych-popołudnia przy dobrej pogodzie-wg ustaleń z uczniami  
31 Podsiadły Dariusz Konsultacje EDB śr. dł.przerwa s.2    
32 Pomykała-Barczak Magdalena

zaj.korekcyjno-kompensacyjne:

1.grupowe-kl 2a,b,s Gim-pon 8.00

2.grupowe-kl 6b,7d SP-pon 14.40-15.40

3.grupowe-kl 6a SP-wt 12.55

4. grupowe-kl 7b,d SP-wt 14.40

   
33 Przychodzko Alina

zaj.dyd-wyównawczer. matematyka. kl.4abcef- wt. 8lek s.5

zaj.dyd-wyrównawczematematyka. kl 5a-8.00-8.45

koło matematyczne.-pt. 7lek kl4abcef  
34 Radziwinowicz Piotr Konsultacje  matematyka.-śr.16.45-17.30    
35 Ratajczyk Hanna  

Zespół wokalny 2 grupy (2h tygodniowo)

wt.14.35-16.05

 
36 Rączka Dariusz  

SKS  śr. i czw. 15.30-16.15

zaj.w ramach SZS Wielkopolska

 
37 Schmidt Mariola   Przygotowanie do konkursów –j.angielski na bieżąco  
38 Schwendke Karolina zaj.korekcyjno-kompensacyjne: pon 7,8lek s.7  Przygot.do konkursów-na bieżąco  
39 Skrzypczak Renata zaj.dyd-wyrównawcze kl4a matematyka. pt.12.55-13.50    
40 Smektała Joanna

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

wt.9.50-10.45,   śr.11.50-12.35

   
41 Strauchman Ewa Konsultacje przyroda/geografia -zależnie od zgłaszanych potrzeb przygot.do konkursów- przyroda/geografia zależnie od potrzeb  
42 Szłapka Natalia    zaj.przygot. do egzaminu 8-klasisty j.angielski: kl7b i 7c naprzemiennie, wt.7.15-8.00  
43 Uzarowska Izabela   Przygotowanie do konkursów -na bieżąco  
44 Wawrzyniak Katarzyna Konsultacje kl 3gim  j.angielski wt.8.00-8.45    
45 Wieczna Karolina Konsultacje geografia śr.9lek   s.8    
46 Wlekła Lidia

zaj.korekcyjno-kompensacyjne:

śr.4lek- czytelnia, śr. 7lek-s.7, czw.-1lek-czytelnia

   
47 Wójcik Dominika

zaj.dyd-wyrównawcze j.angielski dla kl 5-śr. 7lek s.18

zaj.dyd-wyrównawcze j.angielski dla kl 4-pt. 7lek s.18

Wolontariat-zależnie od potrzebspotkania adekwatnie do prowadzonych akcji

Przygotowanie do konkursów-zależnie od potrzeb

SU kl 4-6 -zależnie od potrzeb związanych z pracami

 
48 Zubrzycka Justyna

 zaj. dyd-wyrównawcze z j.polski kl 4,5 czw. 7,8lek  

co 2 tygodnie

   
49 Żętkowska Dorota Konsultacje historia/WOS śr.14.45  Koło AK śr.15.30  
50 Żmuda Halina   Kółko plastyczne-1x 2h w tygodniu kl4-6  

Elektroniczny zapis do szkół - kl. IIIG

Elektroniczny zapis do szkół dla kl. IIIG: www.nabor.pcss.pl/leszno

Festyn

9 czerwiec - Festyn szkolny- odpracowanie 2 maja 2018r.

Dzień Dziecka

1 czerwiec- Dzień Dziecka

Święto Patrona Szkoły

25 maja - Święto Patrona Szkoły

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 45

Tydzień 22

Miesiąc 1283

Wszystkie 87681

Obecnie 21 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: