Regulamin „Szczęśliwego numerka”

Spośród numerków 1-30 ( maksymalna ilość uczniów w klasie) w każdy poniedziałek o godz. 7:45 losuje się 5 kolejnych szczęśliwych numerków (na każdy kolejny dzień tygodnia). Losowania dokonuje przewodniczący SU ( a pod jego nieobecność zastępca) w obecności opiekuna SU.

Szczęśliwe numerki są wywieszane w gablocie SU do wiadomości uczniów i nauczycieli.
Osoba, której szczęśliwy numerek został wylosowany i obowiązuje w danym dniu (pod warunkiem, że uczeń ten ma identyfikator wymagany na terenie szkoły) jest zwolniona z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianej kartkówki.

Szczęśliwy numerek nie zwalnia do zapowiadanego sprawdzianu, testu lub innej formy pisemnej czy ustnej.

Rekrutacja do przedszkola

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I