Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Regulamin „Szczęśliwego numerka”

Spośród numerków 1-30 ( maksymalna ilość uczniów w klasie) w każdy poniedziałek o godz. 7:45 losuje się 5 kolejnych szczęśliwych numerków (na każdy kolejny dzień tygodnia). Losowania dokonuje przewodniczący SU ( a pod jego nieobecność zastępca) w obecności opiekuna SU.

Szczęśliwe numerki są wywieszane w gablocie SU do wiadomości uczniów i nauczycieli.
Osoba, której szczęśliwy numerek został wylosowany i obowiązuje w danym dniu (pod warunkiem, że uczeń ten ma identyfikator wymagany na terenie szkoły) jest zwolniona z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianej kartkówki.

Szczęśliwy numerek nie zwalnia do zapowiadanego sprawdzianu, testu lub innej formy pisemnej czy ustnej.

Strona SP9

Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert.

Przez dłuższy czas strona Gimnazjum nr 9 będzie przebudowywana. Powstanie z niej strona Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Prosimy o cierpliwość.

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 22 listopada o 18:00

Zebranie kl. II, III SP