godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu z hasłem przewodnim "Działajmy razem" odbył się w naszej szkole  5 lutego 2019r. W ramach tego dnia między innymi na lekcjach zwłaszcza informatyki odbywały się zajęcia związane z tematyką dnia. Pozostali chętni nauczyciele w ciągu najbliższego miesiąca będą

włączali "cybeprzemoc" do swoich lekcji oraz realizowali swoje pomysły. Do 15 lutego uczniowie mogą wziąć udział w dwóch szkolych konkursach. Prace uczniów oraz plakaty związane z DBI wiszą już w gablotach. Jako szkoła weźmiemy udział w konkursie na najciekawsze inicjatywy związane z bezpieczeństwem w sieci. Zachęcamy również do włączenia się do akcji rodziców naszych uczniów oraz społeczność lokalną.

Autor: Donata Pajzert

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 115

Tydzień 563

Miesiąc 1426

Wszystkie 106822

Obecnie 28 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: