godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Klasy 1-3 pomagają mieszkańcom DPS we Wschowie

W miesiącu grudniu uczniowie klas 1 – 3 wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne podarunki dla mieszkań­ców Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Ilość upominków dostarczonych przez naszych uczniów przerosła oczekiwania organizatorów zbiórki:)

Podopieczni DPS otrzymali od naszych dzieciaczków także samodzielnie wykonane - piękne kartki świąteczne. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, by mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie mieli niezapomniane święta. Cieszymy się, że tak wielu z naszych uczniów chce i potrafi bezinteresownie dzielić się z potrzebującymi.

Autor: Marta Kędziora

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe

Od 12 do 27 stycznia - FERIE ZIMOWE

Zebrania z rodzicami

6 luty 2019r.- zebranie  kl. I-III SP/ 7 luty 2019r. - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 32

Tydzień 28

Miesiąc 1398

Wszystkie 104696

Obecnie 15 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: