godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Klasy 1-3 pomagają mieszkańcom DPS we Wschowie

W miesiącu grudniu uczniowie klas 1 – 3 wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne podarunki dla mieszkań­ców Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Ilość upominków dostarczonych przez naszych uczniów przerosła oczekiwania organizatorów zbiórki:)

Podopieczni DPS otrzymali od naszych dzieciaczków także samodzielnie wykonane - piękne kartki świąteczne. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, by mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie mieli niezapomniane święta. Cieszymy się, że tak wielu z naszych uczniów chce i potrafi bezinteresownie dzielić się z potrzebującymi.

Autor: Marta Kędziora

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 117

Wczoraj 127

Tydzień 244

Miesiąc 1844

Wszystkie 109958

Obecnie 25 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: