Klasy 1-3 pomagają mieszkańcom DPS we Wschowie

W miesiącu grudniu uczniowie klas 1 – 3 wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne podarunki dla mieszkań­ców Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Ilość upominków dostarczonych przez naszych uczniów przerosła oczekiwania organizatorów zbiórki:)

Podopieczni DPS otrzymali od naszych dzieciaczków także samodzielnie wykonane - piękne kartki świąteczne. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, by mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie mieli niezapomniane święta. Cieszymy się, że tak wielu z naszych uczniów chce i potrafi bezinteresownie dzielić się z potrzebującymi.

Autor: Marta Kędziora

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe