godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Uczniowie, którzy ubrali szkolne choinki

UCZNIOWIE, którzy ubrali szkolne choinki w grudniu, roku 2018

 Kazik Dawid kl. 2b       x

Kaczmarek Lena kl. 1a,

Krzyżosiak Tola kl. 1a

Juskowiak Kacper kl. 1a,    

Mróz Michał kl. 1a  

Hejnowicz Kaja kl. 1a

Adamczyk Ola kl. 1b    

Lutomski Damian 1b,    

Bagiński Oliwier kl. 1b,                                                  

Drążek Kinga kl. 1b,    

Jagodzińska Pola kl. 1b,  

Warciarek Ania kl. 1b              

Kostrzewska Wiktoria kl. 1b,

Rogulski Maciek kl. 1b

Jezierska Maja kl. 1b

Zimoch Miłosz kl. 1b

Kęsicka Zuzia kl. 1b

Kęsicki Michał kl. 1b

Bąk Maja kl. 1b

Świątek Jagoda kl. 1b

Ratajczak Lena kl.1b

Wojciechowska Marta kl. 1b

Łuczak Paulina kl. 1c        

Mitrus Mikołaj kl. 1c,

Frąckowiak Jagoda kl.1c

Frąckowiak Milena kl. 1c

Jurków Natalia kl. 1c

Sadowska Marcelina kl. 1d,  

Kubiak Zuzanna kl. 1d,

Lewandowska Maja kl. 1d

Serwatka Julka kl. 1d

Majorczyk Marianna kl. 1e

Cieślak Wojtek kl. 1e

Maślonka Olek kl. 1e

Kowalewska Kaja kl. 1f  

Bąk Zuzia kl. 1f,    

Gogół Oliwia kl. 1f                                                                               

Cieśla Ola kl. 1f,    

Skorupka Borys kl. 1f,  

Wesołek Maria kl. 1f,  

Grzesiak Amelia kl. 1f        

Kędziora Olga kl. 1f

Ratajszczak Maks kl. 1f

Biskup Lena kl. 1f

Żymełka Bartosz kl. 2c    

Mikołajczak Daniel kl. 2c,

Mikołajczak Marcel kl. 2c

Maćkowiak Janek kl. 2c  

Trzybulska Kinga kl. 2c,

Migdalczyk Ola kl. 2c            

Zandecka Amelia kl. 3a

Drobisz Kuba kl. 3a

Pieprzyk Oskar kl. 3a

Kamieniarz Olek kl. 3a

Skrzypczak Olek kl. 3a

Łuczak Natalia kl. 4a  

Kasperski Wojtek kl. 4a                            

Borowiak Amelia kl. 4b

Banasik Natalia kl. 4c

Sobczak Maja kl. 4d              

Kasprzak Patryk kl. 4d

Pajzderski Miłosz kl. 4e

Świątek Artur kl. 4e

Bogdanowicz Maja kl. 4f

Łamaszewska Julia kl. 4g

Pietrzyk Matylda kl. 4g

Kasperski Grzegorz kl. 5a    

Skiba Dominik kl. 5a

Jezierska Zuzia kl. 5b

Gimziński Kacper kl. 5b

Szczepaniak Julka kl. 5c

Kurczyna Wiktor kl. 5e

Napierała Bartek i Kacper kl. 6b

Jęsiak Gabrysia kl. 6d

Borowiak Amanda kl. 7b

                 ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SP – 9 W LESZNIE

Szczepaniak Szymon

Somer Roman                 Somer Sebastian

Beuge Julia                   Suwiczak Wiktoria

Kobus Roksana

Antkowiak Filip    

                                       Zimowe opowiadania 2018 roku   napisali:

Gabrysia Konopka kl. 5c      Natalia Łuczak kl. 4a

Joasia Biernaczyk kl. 6d           Marcin Biernaczyk kl. 6d

Maja Bogdanowicz kl. 4f      Aleks Roszkowiak kl. 4e

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe

Od 12 do 27 stycznia - FERIE ZIMOWE

Zebrania z rodzicami

6 luty 2019r.- zebranie  kl. I-III SP/ 7 luty 2019r. - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 32

Tydzień 28

Miesiąc 1398

Wszystkie 104696

Obecnie 14 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: