godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szlachetna Paczka

Z inicjatywy rodziców nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowane zostały prezenty dla potrzebujących. Z ramienia rodziców opiekę nad realizacją zadania czuwała pani Angelika Kmiećkowiak.

To właśnie dzięki otwartemu sercu wielu osób udało się spełnić marzenia innych. Do akcji przyłączyły się również dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole, wraz z wychowawcami: p. P. Majer i p. R. Matecką, które pięknie zapakowały prezenty, a przy tym pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i pomaganie innym to super sprawa. Wiemy już, że osoby obdarowane były bardzo szczęśliwe i wyrażają podziękowanie wszystkim, którzy dołączyli się do akcji Szlachetnej Paczki, a całej społeczności szkolnej, rodzicom i nauczycielom życzą wesołych świąt!!!

Autor: Renata Matecka

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 120

Wczoraj 127

Tydzień 247

Miesiąc 1847

Wszystkie 109961

Obecnie 19 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: