godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szlachetna Paczka

Z inicjatywy rodziców nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowane zostały prezenty dla potrzebujących. Z ramienia rodziców opiekę nad realizacją zadania czuwała pani Angelika Kmiećkowiak.

To właśnie dzięki otwartemu sercu wielu osób udało się spełnić marzenia innych. Do akcji przyłączyły się również dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole, wraz z wychowawcami: p. P. Majer i p. R. Matecką, które pięknie zapakowały prezenty, a przy tym pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i pomaganie innym to super sprawa. Wiemy już, że osoby obdarowane były bardzo szczęśliwe i wyrażają podziękowanie wszystkim, którzy dołączyli się do akcji Szlachetnej Paczki, a całej społeczności szkolnej, rodzicom i nauczycielom życzą wesołych świąt!!!

Autor: Renata Matecka

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe

Od 12 do 27 stycznia - FERIE ZIMOWE

Zebrania z rodzicami

6 luty 2019r.- zebranie  kl. I-III SP/ 7 luty 2019r. - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 32

Tydzień 28

Miesiąc 1398

Wszystkie 104696

Obecnie 12 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: