godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Spotkanie z wolontariuszami z Centrum Aktywności Twórczej

21 i 22 listopada 2018 r. uczniowie klas 3a, 3b, 4a, 4e, 5c, 5e i 5f spotkali się z wolontariuszami z leszczyńskiej fundacji Centrum Aktywności Twórczej, którzy przebywają w Polsce w ramach programu Erasmus+.

 

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się ciekawych faktów o krajach z których pochodzą młodzi ludzi – Austrii, Niemczech oraz Francji. Uczniowie mieli okazję poznać bliżej inną kulturę i porozmawiać po angielsku z obcokrajowcami.

Autor: Izabela Duszyńska

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 70

Tydzień 332

Miesiąc 951

Wszystkie 102236

Obecnie 8 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: