ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

46655055

46694262

46743462
Dzieci z klas: 1e, 1f, 3b obchodziły Święto Pluszowego Misia i z tej okazji zawitały do klas ulubione maskotki. To były największe urodziny w historii miśków- dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze,

których tematyka związana była z maskotkami. Dowiedziały się również skąd wzięło się Święto Pluszowego Misia. Przeprowadzony został konkurs na wielbiciela miodu-” Kto najszybciej zje miód ze spodeczka”, jak również prezentacja swojego ulubionego pluszaka. Wśród miśków znalazły się i takie, które jeszcze opiekowały się rodzicami, a następnie przekazane zostały ich pociechom. Ten dzień pozwolił dzieciom na wspólną zabawę, integrację, dzielenie się swymi doświadczeniami na temat zabawek. To były zabawy pełne pozytywnych emocji, czasami wzruszeń. Dzień ten przygotowały dla swych uczniów: p. R. Matecka, p. M. Kędziora, p. A. Makałowska.

Autor: p. Renata Matecka

Rekrutacja do przedszkola

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne