godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

3 images

46655055

46694262

46743462
Dzieci z klas: 1e, 1f, 3b obchodziły Święto Pluszowego Misia i z tej okazji zawitały do klas ulubione maskotki. To były największe urodziny w historii miśków- dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze,

których tematyka związana była z maskotkami. Dowiedziały się również skąd wzięło się Święto Pluszowego Misia. Przeprowadzony został konkurs na wielbiciela miodu-” Kto najszybciej zje miód ze spodeczka”, jak również prezentacja swojego ulubionego pluszaka. Wśród miśków znalazły się i takie, które jeszcze opiekowały się rodzicami, a następnie przekazane zostały ich pociechom. Ten dzień pozwolił dzieciom na wspólną zabawę, integrację, dzielenie się swymi doświadczeniami na temat zabawek. To były zabawy pełne pozytywnych emocji, czasami wzruszeń. Dzień ten przygotowały dla swych uczniów: p. R. Matecka, p. M. Kędziora, p. A. Makałowska.

Autor: p. Renata Matecka

 

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 70

Tydzień 332

Miesiąc 951

Wszystkie 102236

Obecnie 13 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: