godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

3 images

46655055

46694262

46743462
Dzieci z klas: 1e, 1f, 3b obchodziły Święto Pluszowego Misia i z tej okazji zawitały do klas ulubione maskotki. To były największe urodziny w historii miśków- dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze,

których tematyka związana była z maskotkami. Dowiedziały się również skąd wzięło się Święto Pluszowego Misia. Przeprowadzony został konkurs na wielbiciela miodu-” Kto najszybciej zje miód ze spodeczka”, jak również prezentacja swojego ulubionego pluszaka. Wśród miśków znalazły się i takie, które jeszcze opiekowały się rodzicami, a następnie przekazane zostały ich pociechom. Ten dzień pozwolił dzieciom na wspólną zabawę, integrację, dzielenie się swymi doświadczeniami na temat zabawek. To były zabawy pełne pozytywnych emocji, czasami wzruszeń. Dzień ten przygotowały dla swych uczniów: p. R. Matecka, p. M. Kędziora, p. A. Makałowska.

Autor: p. Renata Matecka

 

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 115

Tydzień 566

Miesiąc 1429

Wszystkie 106825

Obecnie 36 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: