godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Odwiedziny w klasie 1e

3 images

46743792

46756796

46845679
W listopadzie gościliśmy w naszej klasie Panią Liwię Lurc- Pawłot, nauczyciela oraz bibliotekarza pracującego w Zespole Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Celem wizyty było zachęcenie do czytania książek i wymiany doświadczeń na temat ulubionej książeczki dzieci. Podczas zajęć uczniowie prezentowali swoje ulubione tytuły, wśród których były bajki, opowieści podróżnicze oraz przygodowe. Pani Liwia opowiadała dzieciom jak ciekawy jest świat, który można poznać poprzez czytanie książek, a także jak należy dbać o nie aby długo uczniom służyły. Dzieci prezentowały swoje książeczki, opowiadały, czytały fragmenty. Później wspólnie tworzyły plakat, na którym znaleźli się ich ulubieni bohaterowie. Te zajęcia, pomogły dzieciom na wzajemne poznanie zainteresowań, upodobań czytelniczych. Dziękujemy Pani Liwii za super zajęcia, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń dzieciom. Jednocześnie to fajna forma współpracy między szkołami, którą z pewnością będziemy kontynuować.

Autor:p. Renata Matecka

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 115

Tydzień 563

Miesiąc 1426

Wszystkie 106822

Obecnie 32 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: