godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Odwiedziny w klasie 1e

3 images

46743792

46756796

46845679
W listopadzie gościliśmy w naszej klasie Panią Liwię Lurc- Pawłot, nauczyciela oraz bibliotekarza pracującego w Zespole Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Celem wizyty było zachęcenie do czytania książek i wymiany doświadczeń na temat ulubionej książeczki dzieci. Podczas zajęć uczniowie prezentowali swoje ulubione tytuły, wśród których były bajki, opowieści podróżnicze oraz przygodowe. Pani Liwia opowiadała dzieciom jak ciekawy jest świat, który można poznać poprzez czytanie książek, a także jak należy dbać o nie aby długo uczniom służyły. Dzieci prezentowały swoje książeczki, opowiadały, czytały fragmenty. Później wspólnie tworzyły plakat, na którym znaleźli się ich ulubieni bohaterowie. Te zajęcia, pomogły dzieciom na wzajemne poznanie zainteresowań, upodobań czytelniczych. Dziękujemy Pani Liwii za super zajęcia, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń dzieciom. Jednocześnie to fajna forma współpracy między szkołami, którą z pewnością będziemy kontynuować.

Autor:p. Renata Matecka

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 70

Tydzień 326

Miesiąc 945

Wszystkie 102230

Obecnie 18 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: