godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

"Agrafka"-XV Spotkanie Młodych w Lesznie

3 images

agrafka 2

agrafka 3

agrafka 4
Dnia 27 października 2018 r. część uczniów z kl. 7a i 7d wzięło udział w „Agrafce” - XV Spotkaniu Młodych w Lesznie pod nazwą „Kolory wiary”.

Spotkanie rozpoczęliśmy grą miejską, podczas której każda drużyna otrzymała mapę i była zobowiązana dotrzeć do wszystkich punktów zadaniowych oraz miała wykonać podane zadania, zgodnie z zaleceniem otrzymywanych wskazówek.Następnie udaliśmy się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, gdzie zaczęła się integracja wszystkich uczestników poprzez wspólny taniec m.in. „belgijkę” oraz śpiew. W międzyczasie zostaliśmy poczęstowani pysznymi kanapkami i sokiem, aby nie zabrakło nam sił na dalszą część programu  Po poczęstunku wszyscy zebraliśmy się na adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, prowadzonej przez młodzież organizującą to spotkanie. Kolejnym, najważniejszym punktem „Agrafki” była Eucharystia. Po Mszy Świętej na koniec programu uwielbialiśmy Pana Boga wspólnym śpiewem oraz tańcem. Myślę, że tegoroczna „Agrafka” dostarczyła młodzieży dużo radości, pogody ducha jak również pomogła w odkryciu różnorodności form wyznawania i pogłębiania wiary, jaka obecna jest w Kościele przez Ducha Świętego.

Opis: p. Aleksandra Kierbiedź

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 70

Tydzień 332

Miesiąc 951

Wszystkie 102236

Obecnie 46 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: