"Agrafka"-XV Spotkanie Młodych w Lesznie

agrafka 2

agrafka 3

agrafka 4
Dnia 27 października 2018 r. część uczniów z kl. 7a i 7d wzięło udział w „Agrafce” - XV Spotkaniu Młodych w Lesznie pod nazwą „Kolory wiary”.

Spotkanie rozpoczęliśmy grą miejską, podczas której każda drużyna otrzymała mapę i była zobowiązana dotrzeć do wszystkich punktów zadaniowych oraz miała wykonać podane zadania, zgodnie z zaleceniem otrzymywanych wskazówek.Następnie udaliśmy się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, gdzie zaczęła się integracja wszystkich uczestników poprzez wspólny taniec m.in. „belgijkę” oraz śpiew. W międzyczasie zostaliśmy poczęstowani pysznymi kanapkami i sokiem, aby nie zabrakło nam sił na dalszą część programu  Po poczęstunku wszyscy zebraliśmy się na adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, prowadzonej przez młodzież organizującą to spotkanie. Kolejnym, najważniejszym punktem „Agrafki” była Eucharystia. Po Mszy Świętej na koniec programu uwielbialiśmy Pana Boga wspólnym śpiewem oraz tańcem. Myślę, że tegoroczna „Agrafka” dostarczyła młodzieży dużo radości, pogody ducha jak również pomogła w odkryciu różnorodności form wyznawania i pogłębiania wiary, jaka obecna jest w Kościele przez Ducha Świętego.

Opis: p. Aleksandra Kierbiedź

Rekrutacja do przedszkola

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne