Podziękowanie za zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Henrykowie

img_9924

img_9938

img_9942
Każdego roku nasza szkoła organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Henrykowie. Udało nam się zebrać

bardzo dużo karmy, koce, zabawki , drapaki za co bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom!

Na zakończenie akcji zaprosiliśmy do nas przedstawiciela schroniska. Spotkał się on z uczniami naszej szkoły, opowiadał o swojej pracy, o podopiecznych i ich potrzebach. Przywiózł ze sobą małego gościa, który skradł nasze serca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy warunków panujących w schronisku. Oczywiście zachęcamy do dalszej pomocy !

Samorząd Uczniowski SP9 Leszno

Opis: p. Dominika Wójcik

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.