godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szkolny Mistrz Klawiatury(klasy VII i starsze)

14 czerwca zostały rozdane dyplomy i nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie "Szkolny Mistrz Klawiatury"(klasy VII i starsze), który odbył się w maju. Zostały przyznane miejsca w dwóch kategoriach: najlepszy czas i najmniej błędów. Oto wyniki:

 Kategoria najlepszy czas: I miejsce - Krzysztof Janowski, II miejsce - Antoni Ratajczak, III miejsce - Dawid Zięba. Kategoria  najmniej błędów: I miejsce - Antoni Ratajczak, II miejsce - Dawid Zięba , III miejsce - Krzysztof Janowski. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali następujący uczniowie: Ernest Świetlik, Mikołaj Troska, Kamil Siecla, Miłosz Wojtkowiak, Hadrian Kaźmierczak, Krzysztof Nadolny, Mateusz Kowalczewski. Gratulacje!

Opis: p. Donata Pajzert

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 112

Wczoraj 102

Tydzień 214

Miesiąc 1801

Wszystkie 107197

Obecnie 32 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: