Szkolny Mistrz Klawiatury(klasy VII i starsze)

14 czerwca zostały rozdane dyplomy i nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie "Szkolny Mistrz Klawiatury"(klasy VII i starsze), który odbył się w maju. Zostały przyznane miejsca w dwóch kategoriach: najlepszy czas i najmniej błędów. Oto wyniki:

Kategoria najlepszy czas: I miejsce - Krzysztof Janowski, II miejsce - Antoni Ratajczak, III miejsce - Dawid Zięba. Kategoria  najmniej błędów: I miejsce - Antoni Ratajczak, II miejsce - Dawid Zięba , III miejsce - Krzysztof Janowski. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali następujący uczniowie: Ernest Świetlik, Mikołaj Troska, Kamil Siecla, Miłosz Wojtkowiak, Hadrian Kaźmierczak, Krzysztof Nadolny, Mateusz Kowalczewski. Gratulacje!

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.