godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szkolny Mistrz Klawiatury(klasy VII i starsze)

14 czerwca zostały rozdane dyplomy i nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie "Szkolny Mistrz Klawiatury"(klasy VII i starsze), który odbył się w maju. Zostały przyznane miejsca w dwóch kategoriach: najlepszy czas i najmniej błędów. Oto wyniki:

 Kategoria najlepszy czas: I miejsce - Krzysztof Janowski, II miejsce - Antoni Ratajczak, III miejsce - Dawid Zięba. Kategoria  najmniej błędów: I miejsce - Antoni Ratajczak, II miejsce - Dawid Zięba , III miejsce - Krzysztof Janowski. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali następujący uczniowie: Ernest Świetlik, Mikołaj Troska, Kamil Siecla, Miłosz Wojtkowiak, Hadrian Kaźmierczak, Krzysztof Nadolny, Mateusz Kowalczewski. Gratulacje!

Opis: p. Donata Pajzert

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 34

Wczoraj 37

Tydzień 205

Miesiąc 888

Wszystkie 91740

Obecnie 3 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: