godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szkolny Mistrz Klawiatury(klasy VII i starsze)

14 czerwca zostały rozdane dyplomy i nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie "Szkolny Mistrz Klawiatury"(klasy VII i starsze), który odbył się w maju. Zostały przyznane miejsca w dwóch kategoriach: najlepszy czas i najmniej błędów. Oto wyniki:

 Kategoria najlepszy czas: I miejsce - Krzysztof Janowski, II miejsce - Antoni Ratajczak, III miejsce - Dawid Zięba. Kategoria  najmniej błędów: I miejsce - Antoni Ratajczak, II miejsce - Dawid Zięba , III miejsce - Krzysztof Janowski. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali następujący uczniowie: Ernest Świetlik, Mikołaj Troska, Kamil Siecla, Miłosz Wojtkowiak, Hadrian Kaźmierczak, Krzysztof Nadolny, Mateusz Kowalczewski. Gratulacje!

Opis: p. Donata Pajzert

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 70

Tydzień 327

Miesiąc 946

Wszystkie 102231

Obecnie 39 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: