godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Festiwal Technologii

3 images

img_0962

img_0963

img_0964
8 czerwca w ramach Festiwalu Technologii odbyły się w naszej szkole bezpłatne zajęcia warsztatowe dotyczące tworzenia gier komputerowych prowadzne przez Klub Młodego Technika z Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych. W tym samym czasie odbywały się bezpłatne wykłady z pokazem na temat: Podstwy projektowania w 3D pod kątem gier i

aplikacji mobilnych prowadzone przez p. Marcina Maćkowiaka z TakeArt oraz pokaz, który prowadził p. dr inż Piotr Mróz z Uniwersytetu Zielonogórskiego na temat: Sterowanie nie jest trudne.

Klasy z naszej szkoły wzięły udział również w zajęciach w Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych oraz w MOK-u. Na zajęciach Tworzymy własną grę komputerową były klasy: IIIB z p. Barbarą Kuciak i IVB z p. Dominiką Wójcik. Do Moku wybrali się uczniowie z p. Kostrzewą, p. Makałowską, p. Schwendke i p. Kędziorą.

Pozostałe informacje o Festiwalu Technologii na stronie: http://www.festiwaltechnologii.edu.pl/ oraz http://elka.pl/content/view/88919/80/

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 149

Wczoraj 90

Tydzień 149

Miesiąc 1525

Wszystkie 98270

Obecnie 13 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: