godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Festiwal Technologii

3 images

img_0962

img_0963

img_0964
8 czerwca w ramach Festiwalu Technologii odbyły się w naszej szkole bezpłatne zajęcia warsztatowe dotyczące tworzenia gier komputerowych prowadzne przez Klub Młodego Technika z Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych. W tym samym czasie odbywały się bezpłatne wykłady z pokazem na temat: Podstwy projektowania w 3D pod kątem gier i

aplikacji mobilnych prowadzone przez p. Marcina Maćkowiaka z TakeArt oraz pokaz, który prowadził p. dr inż Piotr Mróz z Uniwersytetu Zielonogórskiego na temat: Sterowanie nie jest trudne.

Klasy z naszej szkoły wzięły udział również w zajęciach w Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych oraz w MOK-u. Na zajęciach Tworzymy własną grę komputerową były klasy: IIIB z p. Barbarą Kuciak i IVB z p. Dominiką Wójcik. Do Moku wybrali się uczniowie z p. Kostrzewą, p. Makałowską, p. Schwendke i p. Kędziorą.

Pozostałe informacje o Festiwalu Technologii na stronie: http://www.festiwaltechnologii.edu.pl/ oraz http://elka.pl/content/view/88919/80/

Opis: p. Donata Pajzert

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 70

Tydzień 332

Miesiąc 951

Wszystkie 102236

Obecnie 9 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: