godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Europy

3 images

dsc01891

dsc01893

dsc01894
Dnia 22 maja br. w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Europy, w których uczestniczyły klasy 7 oraz 2 i 3 gimnazjum.

Tegoroczna impreza odbyła się we współpracy z Europe Direct Poznańi przybrała postać turnieju klas. Zawody składały się z 14 konkurencji. Część z nich należało przygotować wcześniej, a było to

m.in.: przygotowanie potrawy europejskiej, przebranie się za sławne osoby z danego kraju czy wystrój klas. Pozostałe konkurencje opierały się na wiedzy dotyczącej znajomości konturów państw, flag, zabytków, potraw krajów Unii Europejskieji odbywały się na bieżąco. Dużą radość uczniom sprawiła konkurencja polegająca na ułożeniu piosenki o wcześniej wylosowanym kraju na melodię starych europejskich hitów oraz układanie puzzli przedstawiających znane zabytki europejskich stolic.

Wszystkie zadania odbywały się pod czujnym okiem jury, w skład którego wchodziły: p. Dyrektor Dorota Sobczyńska, p. Bogumiła Frąckowiak z Europe Direct oraz zwycięzca konkursu „Spotkanie z Europą” Alan Kasiński. Pierwsze miejsce z liczbą punktów 47 zdobyła klasa 3c, która w nagrodę od ED otrzymała plecaki pełne upominków, na 2. miejscu z niewielką różnica punktową znalazła się klasa 3a, a 3. miejsce ex aequo zajęły klasy 3s/a i 2c.

Opis: p. Karolina Wieczna

 

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 62

Tydzień 232

Miesiąc 757

Wszystkie 92904

Obecnie 62 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: