godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Święto Patrona Szkoły

3 images

img_0784

img_0785

img_0786
Dnia 25 maja br. nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - ks. kard. St. Wyszyńskiego. W tym roku - w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości postać naszego Patrona-Sługi Bożego jest nam szczególnie bliska, gdyż

swoją nieugiętą postawą i silną wiarą dawał Polakom nadzieję na wyjście z mroku komunizmu. W tym dniu odbywały się różnego rodzaju konkursy, pogadanki, prelekcje filmowe. Uczniowie wzięli też udział w uroczystej mszy świętej, a także w apelu, który nawiązywał do pobytu Naszego Patrona w więzieniu. Przez scenę "przewinęły się" też osoby ważne dla Polaków-miały swój wkład w dążenie Polski do niepodległości. Święto Patrona przygotowały: p. Małgorzata Kosmalska, p. Beata Borowska, p. Ewa Andrzejewska, p. Magdalena Kliber.
Opis: p. Beata Borowska

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 114

Wczoraj 102

Tydzień 216

Miesiąc 1803

Wszystkie 107199

Obecnie 16 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: