godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Święto Patrona Szkoły

3 images

img_0784

img_0785

img_0786
Dnia 25 maja br. nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - ks. kard. St. Wyszyńskiego. W tym roku - w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości postać naszego Patrona-Sługi Bożego jest nam szczególnie bliska, gdyż

swoją nieugiętą postawą i silną wiarą dawał Polakom nadzieję na wyjście z mroku komunizmu. W tym dniu odbywały się różnego rodzaju konkursy, pogadanki, prelekcje filmowe. Uczniowie wzięli też udział w uroczystej mszy świętej, a także w apelu, który nawiązywał do pobytu Naszego Patrona w więzieniu. Przez scenę "przewinęły się" też osoby ważne dla Polaków-miały swój wkład w dążenie Polski do niepodległości. Święto Patrona przygotowały: p. Małgorzata Kosmalska, p. Beata Borowska, p. Ewa Andrzejewska, p. Magdalena Kliber.
Opis: p. Beata Borowska

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 70

Tydzień 332

Miesiąc 951

Wszystkie 102236

Obecnie 18 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: