godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wycieczka do Osiecznej -NAUKOBUS

3 images

dsc05020

dsc05021

dsc05023
Dnia 18 maja uczniowie z klas drugich i trzecich, pod opieką pani R. Mateckiej i A. Makałowskiej, udali się do Osiecznej, gdzie znajdował się Naukobus z Centrum Nauki Kopernik. Wszyscy samodzielnie lub z przyjaciółmi, próbowali

poeksperymentować. Bawili się, odkrywali, obserwowali, szukali rozwiązań. Z entuzjazmem rozmawiali i współdziałali, wymieniali się wrażeniami. Na pamiątkę dzieci otrzymały książeczki z propozycjami doświadczeń, które z łatwością mogą wykonać w domu.

Opis; p. Alicja Makałowska

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 70

Tydzień 390

Miesiąc 1009

Wszystkie 102294

Obecnie 13 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: