godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wycieczka do Osiecznej -NAUKOBUS

3 images

dsc05020

dsc05021

dsc05023
Dnia 18 maja uczniowie z klas drugich i trzecich, pod opieką pani R. Mateckiej i A. Makałowskiej, udali się do Osiecznej, gdzie znajdował się Naukobus z Centrum Nauki Kopernik. Wszyscy samodzielnie lub z przyjaciółmi, próbowali

poeksperymentować. Bawili się, odkrywali, obserwowali, szukali rozwiązań. Z entuzjazmem rozmawiali i współdziałali, wymieniali się wrażeniami. Na pamiątkę dzieci otrzymały książeczki z propozycjami doświadczeń, które z łatwością mogą wykonać w domu.

Opis; p. Alicja Makałowska

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

Zakończenie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - 22 czerwiec

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 18

Wczoraj 108

Tydzień 426

Miesiąc 1796

Wszystkie 90315

Obecnie 59 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: