godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Mistrzyni ortografii klas III

3 images

ort

ort 2

ort 3
10.04.2018 r. w SP nr 10 odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III: „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Julita Franek z kl. 3a, Patryk Kasprzak z kl. 3 d oraz Natalia Banaszak z kl. 3 g. I choć dyktando zawierało wiele „pułapek ortograficznych”

nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy:) Jak najbardziej zasłużony tytuł: „Mistrza Ortografii” zdobyła uczennica naszej szkoły Julita Franek z kl. 3 a. Jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesu i życzymy kolejnych :)

Opis: p. Marta Kędziora

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 34

Tydzień 205

Miesiąc 888

Wszystkie 91740

Obecnie 29 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: