godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Mistrzyni ortografii klas III

3 images

ort

ort 2

ort 3
10.04.2018 r. w SP nr 10 odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III: „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Julita Franek z kl. 3a, Patryk Kasprzak z kl. 3 d oraz Natalia Banaszak z kl. 3 g. I choć dyktando zawierało wiele „pułapek ortograficznych”

nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy:) Jak najbardziej zasłużony tytuł: „Mistrza Ortografii” zdobyła uczennica naszej szkoły Julita Franek z kl. 3 a. Jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesu i życzymy kolejnych :)

Opis: p. Marta Kędziora

Elektroniczny zapis do szkół - kl. IIIG

Elektroniczny zapis do szkół dla kl. IIIG: www.nabor.pcss.pl/leszno

Festyn

9 czerwiec - Festyn szkolny- odpracowanie 2 maja 2018r.

Dzień Dziecka

1 czerwiec- Dzień Dziecka

Święto Patrona Szkoły

25 maja - Święto Patrona Szkoły

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 45

Tydzień 22

Miesiąc 1283

Wszystkie 87681

Obecnie 17 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: