Konkurs ortograficzny klas III

W miesiącu marcu odbył się szkolny etap konkursu ortograficznego dla uczniów klas III. Przedstawiciele poszczególnych klas zmagali się z tekstem zawierającym wiele ortograficznych pułapek. Najlepsi

będą reprezentowali szkołę w Miejskim Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 10. Komisja konkursowa w składzie: p. E. Antkowiak, p. M. Kędziora, p. A. Makałowska, p. R. Matecka po obradach wyłoniła zwycięzców: Julitę Franek, Natalię Banaszak, oraz Patryka Kasprzaka.

Życzymy powodzenia!!!

Opis:p.  Ewa Antkowiak, p. Alicja Makałowska, p. Renata Matecka, p. Marta Kędziora

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.