Dbamy o czyste powietrze

Dbamy o czyste powietrze - spotkanie z przedstawicielem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

W miesiącu marcu uczniowie klas: IIb, IIIa, IIIe uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska Panią Hanną Górką – Czajka.

Tematem spotkania była próba znalezienia odpowiedzi na pytania: Co to jest ten smog i dlaczego zagraża on naszemu zdrowiu?
Podczas zajęć, w przystępny dla tej grupy wiekowej sposób, omówiony został proces powstawania smogu. Dzieci dowiedziały się jaki wpływ na zdrowie ma zanieczyszczone powietrze, oraz jak chronić się przed smogiem.
Zajęcia miały na celu uświadomienie dzieciom, jak wiele zależy od zachowania ludzi i w jaki sposób one same mogą sprawić, by powietrze wokół było wolne od zanieczyszczeń. Przeprowadzone podczas lekcji ciekawe eksperymenty, a także prezentacja multimedialna przyczyniły się do uatrakcyjnienia spotkania.

Opis: p. Renata Matecka, p. Alicja Makałowska, p. Marta Kędziora.

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.