godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Nagroda dla naszej uczennicy z kl. VII

3 images

20180323_140345

20180323_154123

20180323_155042
23 marca br. podczas XXII Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Polacy w świecie znani z

działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej” organizowanego przez departament Nauki i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie, geografią i kulturą kraju na terenie, którego działali. Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków w Bretanii.
Kapituła Konkursu w skład, której weszli przedstawiciele Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu doceniła i nagrodziła pracę uczennicy klasy 7b Zuzanny Grobelnej przyznając jej III miejsce. Uroczystość odbyła się z udziałem Gościa Honorowego Christophe Paoli, Attache ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej w Ambasadzie Francji w Polsce, Marszałek Marzeny Wodzińskiej członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawicieli Departamentu Edukacji.

Opis: p. Karolina Wieczna

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 62

Tydzień 232

Miesiąc 757

Wszystkie 92904

Obecnie 52 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: