Nagroda dla naszej uczennicy z kl. VII

20180323_140345

20180323_154123

20180323_155042
23 marca br. podczas XXII Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Polacy w świecie znani z

działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej” organizowanego przez departament Nauki i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie, geografią i kulturą kraju na terenie, którego działali. Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków w Bretanii.
Kapituła Konkursu w skład, której weszli przedstawiciele Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu doceniła i nagrodziła pracę uczennicy klasy 7b Zuzanny Grobelnej przyznając jej III miejsce. Uroczystość odbyła się z udziałem Gościa Honorowego Christophe Paoli, Attache ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej w Ambasadzie Francji w Polsce, Marszałek Marzeny Wodzińskiej członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawicieli Departamentu Edukacji.

Opis: p. Karolina Wieczna

Rekrutacja do przedszkola

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne