godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Nagroda dla naszej uczennicy z kl. VII

3 images

20180323_140345

20180323_154123

20180323_155042
23 marca br. podczas XXII Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Polacy w świecie znani z

działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej” organizowanego przez departament Nauki i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie, geografią i kulturą kraju na terenie, którego działali. Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków w Bretanii.
Kapituła Konkursu w skład, której weszli przedstawiciele Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu doceniła i nagrodziła pracę uczennicy klasy 7b Zuzanny Grobelnej przyznając jej III miejsce. Uroczystość odbyła się z udziałem Gościa Honorowego Christophe Paoli, Attache ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej w Ambasadzie Francji w Polsce, Marszałek Marzeny Wodzińskiej członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawicieli Departamentu Edukacji.

Opis: p. Karolina Wieczna

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 70

Tydzień 390

Miesiąc 1009

Wszystkie 102294

Obecnie 11 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: