godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich

3 images

img_8397

img_8399

img_8402
Dnia 16 marca w auli Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie odbył się I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich, w którym, na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miasta, uczestniczyła także delegacja z naszej szkoły.


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego SP9 w Lesznie wraz z Radnymi Młodzieżowej Rady Miasta z naszej szkoły oraz opiekunem – p. Dominiką Wójcik mieli przyjemność wziąć udział w wykładzie na temat Teorii Wiedzy, wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi Samorządami leszczyńskich szkół oraz spotkać się z Panem Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem.
Dziękujemy jeszcze raz za zaproszenie !
Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie SP9 i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Masz ciekawy pomysł i chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły – zgłoś się do nas, zapraszamy! Opiekunowie SU

Opis: p. Dominika Wójcik

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 149

Wczoraj 90

Tydzień 149

Miesiąc 1525

Wszystkie 98270

Obecnie 15 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: