godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich

3 images

img_8397

img_8399

img_8402
Dnia 16 marca w auli Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie odbył się I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich, w którym, na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miasta, uczestniczyła także delegacja z naszej szkoły.


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego SP9 w Lesznie wraz z Radnymi Młodzieżowej Rady Miasta z naszej szkoły oraz opiekunem – p. Dominiką Wójcik mieli przyjemność wziąć udział w wykładzie na temat Teorii Wiedzy, wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi Samorządami leszczyńskich szkół oraz spotkać się z Panem Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem.
Dziękujemy jeszcze raz za zaproszenie !
Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie SP9 i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Masz ciekawy pomysł i chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły – zgłoś się do nas, zapraszamy! Opiekunowie SU

Opis: p. Dominika Wójcik

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 176

Tydzień 572

Miesiąc 2172

Wszystkie 110286

Obecnie 13 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: