godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich

3 images

img_8397

img_8399

img_8402
Dnia 16 marca w auli Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie odbył się I Leszczyński Kongres Samorządów Uczniowskich, w którym, na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miasta, uczestniczyła także delegacja z naszej szkoły.


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego SP9 w Lesznie wraz z Radnymi Młodzieżowej Rady Miasta z naszej szkoły oraz opiekunem – p. Dominiką Wójcik mieli przyjemność wziąć udział w wykładzie na temat Teorii Wiedzy, wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi Samorządami leszczyńskich szkół oraz spotkać się z Panem Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem.
Dziękujemy jeszcze raz za zaproszenie !
Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie SP9 i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Masz ciekawy pomysł i chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły – zgłoś się do nas, zapraszamy! Opiekunowie SU

Opis: p. Dominika Wójcik

Klasa sportowa 2018/2019

Siatkówka - zgłoszenia do 20 kwietnia. Dokumenty: szkoła/o szkole/klasa sportowa.

Klasy pierwsze 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie w kwietniu

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Zebrania w kwietniu

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r. 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 26

Wczoraj 61

Tydzień 361

Miesiąc 1359

Wszystkie 85810

Obecnie 4 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: