godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wyścigi robotów

3 images

1

img_0758

img_0759
23 marca grupa uczniów w składzie: Kacper Michalski, Dawid Jankowiak, Krzysztof Mikołajczak i Adam Zdonek przygotowali lekcję na temat: Wyścigi Easybotów-wykorzystanie robotów Lego Mindstorms EV3. Był to projekt edukacyjny, który został zrealizowany pod okiem p. Donaty Pajzert.

Uczniowie po prezentacji części teoretycznej o robaotach wprowadzili klasę 2aG w tajniki robotów Lego Mindstorms EV3. Pięć grup złożyło poruszający się na kołach pojazd, a następnie sterowało robotem za pomocą tabletu. Na końcu zajęć odbyły się wyścigi robotów. Lekcja zakończyła się rozdaniem słodkich medali oraz wspólnym zdjęciem.

Opis: p. Donata Pajzert

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 95

Tydzień 498

Miesiąc 1117

Wszystkie 102402

Obecnie 14 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: