godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wyścigi robotów

3 images

1

img_0758

img_0759
23 marca grupa uczniów w składzie: Kacper Michalski, Dawid Jankowiak, Krzysztof Mikołajczak i Adam Zdonek przygotowali lekcję na temat: Wyścigi Easybotów-wykorzystanie robotów Lego Mindstorms EV3. Był to projekt edukacyjny, który został zrealizowany pod okiem p. Donaty Pajzert.

Uczniowie po prezentacji części teoretycznej o robaotach wprowadzili klasę 2aG w tajniki robotów Lego Mindstorms EV3. Pięć grup złożyło poruszający się na kołach pojazd, a następnie sterowało robotem za pomocą tabletu. Na końcu zajęć odbyły się wyścigi robotów. Lekcja zakończyła się rozdaniem słodkich medali oraz wspólnym zdjęciem.

Opis: p. Donata Pajzert

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 176

Tydzień 572

Miesiąc 2172

Wszystkie 110286

Obecnie 39 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: