Spotkania z ciekawymi ludźmi

20180306_121107

20180306_121750

20180306_123606
W marcu uczniowie klas II i III uczestniczyli w spotkaniu z tancerką baletową z Poznania – p. Dagmarą Ratajczak. Dzieci podczas zajęć poznały podstawowe figury baletowe, nauczyły się układu do popularnego utworu: „Mam tę moc” z filmu: „Kraina lodu”.

Miały także okazję nie tylko zobaczyć podstawowe stroje baletowe, ale mogły je przymierzyć. Przez chwilę stały się małymi baletnicami, co sprawiło im wiele radości i spełniło ich marzenia. Ponadto okazało się, że zajęcie zorganizowane przez wychowawców: p. M. Kędziora, A. Makałowską i R. Matecką było nie tylko atrakcją dla dziewczynek. Układów tanecznych chętnie uczyli się także chłopcy. Spotkanie z Panią Dagmarą pozwoliło również zdobyć podstawową wiedzę na temat baletu. Pozostanie miłym wspomnieniem dla dzieci.

Opis: p. Marta Kędziora, p. Renata Matecka, p. Alicja Makałowska

Zakończenie 2017/2018