godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Spotkania z ciekawymi ludźmi

3 images

20180306_121107

20180306_121750

20180306_123606
W marcu uczniowie klas II i III uczestniczyli w spotkaniu z tancerką baletową z Poznania – p. Dagmarą Ratajczak. Dzieci podczas zajęć poznały podstawowe figury baletowe, nauczyły się układu do popularnego utworu: „Mam tę moc” z filmu: „Kraina lodu”.

Miały także okazję nie tylko zobaczyć podstawowe stroje baletowe, ale mogły je przymierzyć. Przez chwilę stały się małymi baletnicami, co sprawiło im wiele radości i spełniło ich marzenia. Ponadto okazało się, że zajęcie zorganizowane przez wychowawców: p. M. Kędziora, A. Makałowską i R. Matecką było nie tylko atrakcją dla dziewczynek. Układów tanecznych chętnie uczyli się także chłopcy. Spotkanie z Panią Dagmarą pozwoliło również zdobyć podstawową wiedzę na temat baletu. Pozostanie miłym wspomnieniem dla dzieci.

Opis: p. Marta Kędziora, p. Renata Matecka, p. Alicja Makałowska

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 32

Tydzień 328

Miesiąc 853

Wszystkie 93000

Obecnie 31 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: