godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Konkurs Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska"

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły  Piotr Foralewski  z klasy III C Gimnazjum  zakwalifikował się do ścisłego finału X edycji konkursu Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska".

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat historii, kultury oraz środowiska przyrodniczego regionu, a także pobudzanie zainteresowania „małą ojczyzną”. Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów ze szkół z terenu całego województwa Wielkopolskiego oprócz Piotra naszą szkołę reprezentowali Jacek Morawski (IIa) i Kacper Moksiewicz (IIIc). Piotr  w nagrodę wraz z opiekunką p. Karoliną Wieczną w dniach 12/13   kwietnia br. pojedzie do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Tam odbędzie się główny finał konkursu, który będzie miał charakter ustny i będzie polegał na prezentacji uprzednio przygotowanego projektu jednodniowej wycieczki szkolnej, której tematem przewodnim jest Powstanie Wielkopolskie. Trasa wycieczki powinna również obejmować jedną lub kilka form ochrony przyrody z terenu Wielkopolski.  Piotrowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań.

Opis: p. Karolina Wieczna

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 70

Tydzień 390

Miesiąc 1009

Wszystkie 102294

Obecnie 14 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: