godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Konkurs Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska"

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły  Piotr Foralewski  z klasy III C Gimnazjum  zakwalifikował się do ścisłego finału X edycji konkursu Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska".

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat historii, kultury oraz środowiska przyrodniczego regionu, a także pobudzanie zainteresowania „małą ojczyzną”. Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów ze szkół z terenu całego województwa Wielkopolskiego oprócz Piotra naszą szkołę reprezentowali Jacek Morawski (IIa) i Kacper Moksiewicz (IIIc). Piotr  w nagrodę wraz z opiekunką p. Karoliną Wieczną w dniach 12/13   kwietnia br. pojedzie do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Tam odbędzie się główny finał konkursu, który będzie miał charakter ustny i będzie polegał na prezentacji uprzednio przygotowanego projektu jednodniowej wycieczki szkolnej, której tematem przewodnim jest Powstanie Wielkopolskie. Trasa wycieczki powinna również obejmować jedną lub kilka form ochrony przyrody z terenu Wielkopolski.  Piotrowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań.

Opis: p. Karolina Wieczna

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 176

Tydzień 572

Miesiąc 2172

Wszystkie 110286

Obecnie 13 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: