Konkurs Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska"

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły  Piotr Foralewski  z klasy III C Gimnazjum  zakwalifikował się do ścisłego finału X edycji konkursu Wiedzy o Regionie "Moja Wielkopolska".

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat historii, kultury oraz środowiska przyrodniczego regionu, a także pobudzanie zainteresowania „małą ojczyzną”. Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów ze szkół z terenu całego województwa Wielkopolskiego oprócz Piotra naszą szkołę reprezentowali Jacek Morawski (IIa) i Kacper Moksiewicz (IIIc). Piotr  w nagrodę wraz z opiekunką p. Karoliną Wieczną w dniach 12/13   kwietnia br. pojedzie do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Tam odbędzie się główny finał konkursu, który będzie miał charakter ustny i będzie polegał na prezentacji uprzednio przygotowanego projektu jednodniowej wycieczki szkolnej, której tematem przewodnim jest Powstanie Wielkopolskie. Trasa wycieczki powinna również obejmować jedną lub kilka form ochrony przyrody z terenu Wielkopolski.  Piotrowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań.

Opis: p. Karolina Wieczna

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.