godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

UWAGA KONKURS!!! Logo MRML!

Drodzy uczniowie szkół podstawowych,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mamy dla Was wyzwanie – popiszcie się wyobraźnią i stwórzcie nowe logo dla Młodzieżowej Rady Miasta Leszna! Nasze sugestie: coś minimalistycznego, modernistycznego i najlepiej granatowo-czerwono-żółtego.

 

Czekają na Was niecodzienne nagrody ufundowane przez ADJ Kursy Językowe oraz Radio Elka. Edit: Pan Łukasz Borowiak (Honorowy Opiekun MRML) również obiecał dorzucić niespodziankę. 
Na prace czekamy pod tym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 12.02.2018r. godz. 12:00 do 16.03.2018r godz. 23:59. W treści wiadomości umieść załącznik z pracą konkursową oraz imię, nazwisko i szkołę, do jakiej uczęszczasz oraz jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - skan zgody na uczestnictwo w konkursie z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

PS. Jeśli masz pomysł, ale niekoniecznie wiedzę, aby zrealizować plan w formie elektronicznej wykonaj projekt dowolną techniką, a później go zeskanuj i wyślij. POWODZENIA I DOBREGO NATCHNIENIA!

Opis: Zakie El Chehny 

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 149

Wczoraj 90

Tydzień 149

Miesiąc 1525

Wszystkie 98270

Obecnie 11 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: