godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

UWAGA KONKURS!!! Logo MRML!

Drodzy uczniowie szkół podstawowych,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mamy dla Was wyzwanie – popiszcie się wyobraźnią i stwórzcie nowe logo dla Młodzieżowej Rady Miasta Leszna! Nasze sugestie: coś minimalistycznego, modernistycznego i najlepiej granatowo-czerwono-żółtego.

 

Czekają na Was niecodzienne nagrody ufundowane przez ADJ Kursy Językowe oraz Radio Elka. Edit: Pan Łukasz Borowiak (Honorowy Opiekun MRML) również obiecał dorzucić niespodziankę. 
Na prace czekamy pod tym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 12.02.2018r. godz. 12:00 do 16.03.2018r godz. 23:59. W treści wiadomości umieść załącznik z pracą konkursową oraz imię, nazwisko i szkołę, do jakiej uczęszczasz oraz jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - skan zgody na uczestnictwo w konkursie z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

PS. Jeśli masz pomysł, ale niekoniecznie wiedzę, aby zrealizować plan w formie elektronicznej wykonaj projekt dowolną techniką, a później go zeskanuj i wyślij. POWODZENIA I DOBREGO NATCHNIENIA!

Opis: Zakie El Chehny 

Rekrutacja do klas pierwszych 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

SP9

Trwa przebudowa strony Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert. Prosimy o cierpliwość. 

Zebrania kl. IV-VII SP i kl. II i III G

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r. 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 58

Wczoraj 87

Tydzień 299

Miesiąc 1547

Wszystkie 83835

Obecnie 6 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: