godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

UWAGA KONKURS!!! Logo MRML!

Drodzy uczniowie szkół podstawowych,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mamy dla Was wyzwanie – popiszcie się wyobraźnią i stwórzcie nowe logo dla Młodzieżowej Rady Miasta Leszna! Nasze sugestie: coś minimalistycznego, modernistycznego i najlepiej granatowo-czerwono-żółtego.

 

Czekają na Was niecodzienne nagrody ufundowane przez ADJ Kursy Językowe oraz Radio Elka. Edit: Pan Łukasz Borowiak (Honorowy Opiekun MRML) również obiecał dorzucić niespodziankę. 
Na prace czekamy pod tym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 12.02.2018r. godz. 12:00 do 16.03.2018r godz. 23:59. W treści wiadomości umieść załącznik z pracą konkursową oraz imię, nazwisko i szkołę, do jakiej uczęszczasz oraz jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - skan zgody na uczestnictwo w konkursie z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

PS. Jeśli masz pomysł, ale niekoniecznie wiedzę, aby zrealizować plan w formie elektronicznej wykonaj projekt dowolną techniką, a później go zeskanuj i wyślij. POWODZENIA I DOBREGO NATCHNIENIA!

Opis: Zakie El Chehny 

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 70

Tydzień 390

Miesiąc 1009

Wszystkie 102294

Obecnie 16 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: