UWAGA KONKURS!!! Logo MRML!

Drodzy uczniowie szkół podstawowych,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mamy dla Was wyzwanie – popiszcie się wyobraźnią i stwórzcie nowe logo dla Młodzieżowej Rady Miasta Leszna! Nasze sugestie: coś minimalistycznego, modernistycznego i najlepiej granatowo-czerwono-żółtego.

Czekają na Was niecodzienne nagrody ufundowane przez ADJ Kursy Językowe oraz Radio Elka. Edit: Pan Łukasz Borowiak (Honorowy Opiekun MRML) również obiecał dorzucić niespodziankę.
Na prace czekamy pod tym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 12.02.2018r. godz. 12:00 do 16.03.2018r godz. 23:59. W treści wiadomości umieść załącznik z pracą konkursową oraz imię, nazwisko i szkołę, do jakiej uczęszczasz oraz jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - skan zgody na uczestnictwo w konkursie z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

PS. Jeśli masz pomysł, ale niekoniecznie wiedzę, aby zrealizować plan w formie elektronicznej wykonaj projekt dowolną techniką, a później go zeskanuj i wyślij. POWODZENIA I DOBREGO NATCHNIENIA!

Opis: Zakie El Chehny

Przerwa świąteczna