Podsumowanie konkursu Tinkercad

6 marca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na najciekwszą figurę w programie Tinkercad. Zaprojektowane prace zostały wydrukowane na szkolnej drukarce 3D. Uczniowie otrzymali jako nagrodę wydruk

zaprojektowanego przez siebie kształtu, słodki upominek oraz dyplom. Nagrody i dyplomy przekazała uczniom p. wicedyrektor Dominika Trzybulska oraz organizatorka konkursu p.  Donata Pajzert. W komisji konkursowej uczestniczyła również p. Żaneta Gabin-Martyn. Wyniki konkursu: I miejsce: Patryk Jankowski, Kasper Kaczmarek, II miejsce: Sandra Bortel, Filip Poloch, III miejsce:  Zofia Kasprzak, Dawid Jankowiak, Wyróżnienia: Mikołaj Troska, Kaludia Czajka, Kamil Stasiński, Wanessa Jakubowska, Agnieszka Frąckowiak,  Marika Gbiorczyk, Mikołaj Ciekański.

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.