Młodzi Wiedzą o Funduszach

Zdjęcia wykonane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
Eryk Stróżycki, Karol Kuźniak i Wiktor Sadowski z klasy 3c oddziałów gimnazjalnych zostali laureatami VIII edycji konkursu „Młodzi Wiedzą o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na

przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku o dofinansowanie z funduszy UE. Zadaniem uczniów, oprócz wypełnienia wniosku, było nagranie filmu przedstawiającego to, co zmieniło się w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim.

Komisja konkursowa doceniła wkład i zaangażowanie w realizację lekcji europejskich, które według niej odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym, i przyznała nauczycielce geografii i opiekunce projektu p. Karolinie Wiecznej I miejsce.

Uczniom, za film promujący zakup autobusów elektrycznych przez Urząd Miasta w Lesznie, przypadło II miejsce. Przygotowany film zdaniem Komisji konkursowej wyróżniał się trafnością tematu, czytelnością i spójnością przekazu. W nagrodę uczniowie otrzymali czytniki e-book oraz materiały promujące fundusze europejskie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Opis: p. Karolina Wieczna

o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku
w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim.

p. Karolinie Wiecznej I miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.