godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Młodzi Wiedzą o Funduszach

Zdjęcia wykonane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. 
Eryk Stróżycki, Karol Kuźniak i Wiktor Sadowski z klasy 3c oddziałów gimnazjalnych zostali laureatami VIII edycji konkursu „Młodzi Wiedzą o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na

przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku o dofinansowanie z funduszy UE. Zadaniem uczniów, oprócz wypełnienia wniosku, było nagranie filmu przedstawiającego to, co zmieniło się w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim. 

Komisja konkursowa doceniła wkład i zaangażowanie w realizację lekcji europejskich, które według niej odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym, i przyznała nauczycielce geografii i opiekunce projektu p. Karolinie Wiecznej I miejsce. 

Uczniom, za film promujący zakup autobusów elektrycznych przez Urząd Miasta w Lesznie, przypadło II miejsce. Przygotowany film zdaniem Komisji konkursowej wyróżniał się trafnością tematu, czytelnością i spójnością przekazu. W nagrodę uczniowie otrzymali czytniki e-book oraz materiały promujące fundusze europejskie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Opis: p. Karolina Wieczna

Eryk Stróżycki, Karol Kuźniak i Wiktor Sadowski z klasy 3c oddziałów gimnazjalnych zostali laureatami VIII edycji konkursu „Młodzi Wiedzą
o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku
o dofinansowanie z funduszy UE. Zadaniem uczniów, oprócz wypełnienia wniosku, było nagranie filmu przedstawiającego to, co zmieniło się
w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim.

Komisja konkursowa doceniła wkład i zaangażowanie w realizację lekcji europejskich, które według niej odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym, i przyznała nauczycielce geografii i opiekunce projektu
p. Karolinie Wiecznej I miejsce.

Uczniom, za film promujący zakup autobusów elektrycznych przez Urząd Miasta w Lesznie, przypadło II miejsce. Przygotowany film zdaniem Komisji konkursowej wyróżniał się trafnością tematu, czytelnością i spójnością przekazu. W nagrodę uczniowie otrzymali czytniki e-book oraz materiały promujące fundusze europejskie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 176

Tydzień 572

Miesiąc 2172

Wszystkie 110286

Obecnie 27 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: