godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Młodzi Wiedzą o Funduszach

Zdjęcia wykonane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. 
Eryk Stróżycki, Karol Kuźniak i Wiktor Sadowski z klasy 3c oddziałów gimnazjalnych zostali laureatami VIII edycji konkursu „Młodzi Wiedzą o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na

przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku o dofinansowanie z funduszy UE. Zadaniem uczniów, oprócz wypełnienia wniosku, było nagranie filmu przedstawiającego to, co zmieniło się w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim. 

Komisja konkursowa doceniła wkład i zaangażowanie w realizację lekcji europejskich, które według niej odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym, i przyznała nauczycielce geografii i opiekunce projektu p. Karolinie Wiecznej I miejsce. 

Uczniom, za film promujący zakup autobusów elektrycznych przez Urząd Miasta w Lesznie, przypadło II miejsce. Przygotowany film zdaniem Komisji konkursowej wyróżniał się trafnością tematu, czytelnością i spójnością przekazu. W nagrodę uczniowie otrzymali czytniki e-book oraz materiały promujące fundusze europejskie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Opis: p. Karolina Wieczna

Eryk Stróżycki, Karol Kuźniak i Wiktor Sadowski z klasy 3c oddziałów gimnazjalnych zostali laureatami VIII edycji konkursu „Młodzi Wiedzą
o Funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.  Konkurs polegał na przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji europejskich i zachęcaniu uczniów do przygotowania uproszczonego wniosku
o dofinansowanie z funduszy UE. Zadaniem uczniów, oprócz wypełnienia wniosku, było nagranie filmu przedstawiającego to, co zmieniło się
w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim.

Komisja konkursowa doceniła wkład i zaangażowanie w realizację lekcji europejskich, które według niej odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym, i przyznała nauczycielce geografii i opiekunce projektu
p. Karolinie Wiecznej I miejsce.

Uczniom, za film promujący zakup autobusów elektrycznych przez Urząd Miasta w Lesznie, przypadło II miejsce. Przygotowany film zdaniem Komisji konkursowej wyróżniał się trafnością tematu, czytelnością i spójnością przekazu. W nagrodę uczniowie otrzymali czytniki e-book oraz materiały promujące fundusze europejskie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Uczniowie i ich opiekunka otrzymali nagrody z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego p. Marka Woźniaka oraz Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej p. Grzegorza Potrzebowskiego.  Pan Marszałek podczas przemówienia wyraził wdzięczność za udział w konkursie oraz podkreślił, że cieszy go fakt, iż młode osoby są zainteresowane tematyką unijną i chcą pokazywać to, co zmieniło się dzięki funduszom w Wielkopolsce, a zmieniło się i nadal zmienia  bardzo wiele.

Klasa sportowa 2018/2019

Siatkówka - zgłoszenia do 20 kwietnia. Dokumenty: szkoła/o szkole/klasa sportowa.

Klasy pierwsze 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie w kwietniu

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Zebrania w kwietniu

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r. 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 29

Wczoraj 61

Tydzień 364

Miesiąc 1362

Wszystkie 85813

Obecnie 37 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: