godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS III-VI

3 images

dscf8547

dscf8555

dscf8559
Dnia 17.10.2017r  na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w ramach Leszczyńskich Igrzysk Dzieci odbyły się DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Obie nasze drużyny zajęły drugie miejsce, tym samym awansowały do Finału Wojewódzkiego.

Każda szkoła wytypowała po ośmiu zawodników podstawowych  i z każdego rocznika po co najmniej jednym rezerwowym. Zawodnicy płynęli  swoim najlepszym stylem oraz w sztafecie wraz z resztą drużyny na dystansie 8x25m. Finał odbył  się w Poznaniu  dnia 16 listopada 2017 r. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu tym bardziej, że wyniki naszych zawodników w Finale Wojewódzkim były bardzo dobre – zajęliśmy 15 i 13msc na 41 startujących drużyn.

Naszą szkołę reprezentowały:                                                                                               

 1.Agata Kapitan  - grzbietowy 2. Martyna Janik - dowolny., 3. Weronika Wojciech-  dowolny.,  4. Cienki Małgorzata – klasyczny 5. Anna Budzeń- klasyczny,  6. Sonia Schubert-  dowolny., 7. Włodarczyk Emilia- dowolny, 8. Natalia Kuśnierek-  grzbietowy  9. Zofia Klorek -grzbietowy R.Magdalena Leciejewska Drużyna chłopców składała się z następujących zawodników: Kapitan Paweł, Nowak Antoni, Ciekański Bartosz, Kęsicki Bartosz, Smolny Maciej, Miękwicz Błażej, Radziwinowicz Szymon, Sobierajski Jakub.

Opis: p. Magdalena Kliber

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne

Rekrutacja do kl. I

Pliki do pobrania w zakładce szkoła/o szkole/rekrutacja. Termin od 11 lutego do 8 marca

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 176

Tydzień 572

Miesiąc 2172

Wszystkie 110286

Obecnie 32 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: