godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS III-VI

Dnia 17.10.2017r  na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w ramach Leszczyńskich Igrzysk Dzieci odbyły się DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Obie nasze drużyny zajęły drugie miejsce, tym samym awansowały do Finału Wojewódzkiego.

Każda szkoła wytypowała po ośmiu zawodników podstawowych  i z każdego rocznika po co najmniej jednym rezerwowym. Zawodnicy płynęli  swoim najlepszym stylem oraz w sztafecie wraz z resztą drużyny na dystansie 8x25m. Finał odbył  się w Poznaniu  dnia 16 listopada 2017 r. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu tym bardziej, że wyniki naszych zawodników w Finale Wojewódzkim były bardzo dobre – zajęliśmy 15 i 13msc na 41 startujących drużyn.

Naszą szkołę reprezentowały:                                                                                               

 1.Agata Kapitan  - grzbietowy 2. Martyna Janik - dowolny., 3. Weronika Wojciech-  dowolny.,  4. Cienki Małgorzata – klasyczny 5. Anna Budzeń- klasyczny,  6. Sonia Schubert-  dowolny., 7. Włodarczyk Emilia- dowolny, 8. Natalia Kuśnierek-  grzbietowy  9. Zofia Klorek -grzbietowy R.Magdalena Leciejewska Drużyna chłopców składała się z następujących zawodników: Kapitan Paweł, Nowak Antoni, Ciekański Bartosz, Kęsicki Bartosz, Smolny Maciej, Miękwicz Błażej, Radziwinowicz Szymon, Sobierajski Jakub.

Opis: p. Magdalena Kliber

Oceny

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

SP9

Trwa przebudowa strony Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert. Prosimy o cierpliwość. 

Zebrania kl. IV-VII SP i kl. II i III G

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 107

Wczoraj 93

Tydzień 200

Miesiąc 2008

Wszystkie 79612

Obecnie 4 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: