Klasa Vc i VIa na wycieczce w Kaliszu

img_20171207_104415

img_20171207_104426

img_20171207_104451_burst001_cover
Dnia 07.12.2016r uczniowie klasy Vc oraz VIa brali udział w wycieczce do Kalisza. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie tego jednego z najstarszych miast w Polsce. Podczas zwiedzania oprócz historii Kalisza przewodnik zapoznał nas z

historią regionu. Na Rynku Głównym, gdzie znajduje się Ratusz, weszliśmy na wieżę widokową, skąd mogliśmy podziwiać panoramę tego pięknego miasta. Następnie wzięliśmy udział w spektaklu teatralnym pt. ,,O dziewczynce, która podeptała chleb”. Wszyscy obejrzeliśmy go z wielkim zainteresowaniem. Była to znakomicie przedstawiona, mądra i wzruszająca opowieść. Po przedstawieniu każde dziecko otrzymało małą niespodziankę, drobny prezent mikołajkowy.                                                                                                                                                               Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo udana i wartościowa.

Opis: p. Magdalena Kliber

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.