Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Klasa Vc i VIa na wycieczce w Kaliszu

Dnia 07.12.2016r uczniowie klasy Vc oraz VIa brali udział w wycieczce do Kalisza. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie tego jednego z najstarszych miast w Polsce. Podczas zwiedzania oprócz historii Kalisza przewodnik zapoznał nas z

historią regionu. Na Rynku Głównym, gdzie znajduje się Ratusz, weszliśmy na wieżę widokową, skąd mogliśmy podziwiać panoramę tego pięknego miasta. Następnie wzięliśmy udział w spektaklu teatralnym pt. ,,O dziewczynce, która podeptała chleb”. Wszyscy obejrzeliśmy go z wielkim zainteresowaniem. Była to znakomicie przedstawiona, mądra i wzruszająca opowieść. Po przedstawieniu każde dziecko otrzymało małą niespodziankę, drobny prezent mikołajkowy.                                                                                                                                                               Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo udana i wartościowa.

Opis: p. Magdalena Kliber

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00

Miesiąc 2008