Spotkanie z Powstańcem Warszawskim

25 października br. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Joanną Kiącą-Fryczkowską

zorganizowane przez Koło Przyjaciół Armii Krajowej,  którego opiekunem jest Pani Dorota Żętkowska. Pani Fryczkowska brała udział w Powstaniu Warszawskim jako łączniczka o pseudonimie ,,Joasia”. Podczas spotkania  opowiadała o życiu codziennym w okupowanej Warszawie, Powstaniu Warszawskim, edukacji podczas wojny oraz o swoim pobycie w obozie koncentracyjnym. Uczniowie zadawali  wiele pytań, na które nasz gość chętnie odpowiadał. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom.Na koniec zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie oraz zaplanowaliśmy kolejne spotkanie.

Opis: Alan Kasiński klasa VIIa

Rekrutacja do przedszkola

Rekolekcje

25, 26, 27 marzec - Rekolekcje Wielkopostne