Śniadanie daje moc

20171109_092002

20171109_092729

20171109_093033
W listopadzie do akcji „Śniadanie daje moc” włączyły się klasy II b, III a oraz III e. W ramach programu dzieci miały za zadanie przygotować zdrowe śniadanie. Poprzedzając zajęcia praktyczne dzieciom została zaprezentowana piramida zdrowego odżywiania.

W dniu zajęć każdy z uczniów starannie przygotował się do zadania. Na każdym stoliku znajdowało się: pieczywo, wędlina, ser, ulubione warzywa, owoce, deseczka, nóż, talerzyk, serwetki. Przed rozpoczęciem pracy nauczyciele przypomnieli o zachowaniu bezpieczeństwa podczas posługiwania się nożem, estetyce oraz porządku w miejscu pracy. Uczniowie z entuzjazmem przygotowywali kanapki, surówki, sałatki owocowe. Śniadaniowe przysmaki, które były kolorowe i bardzo smaczne, zostały zjedzone podczas klasowego śniadania.

Opis: p. Alicja Makałowska

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.