Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

20171109_092002

20171109_092729

20171109_093033
W listopadzie do akcji „Śniadanie daje moc” włączyły się klasy II b, III a oraz III e. W ramach programu dzieci miały za zadanie przygotować zdrowe śniadanie. Poprzedzając zajęcia praktyczne dzieciom została zaprezentowana piramida zdrowego odżywiania.

W dniu zajęć każdy z uczniów starannie przygotował się do zadania. Na każdym stoliku znajdowało się: pieczywo, wędlina, ser, ulubione warzywa, owoce, deseczka, nóż, talerzyk, serwetki. Przed rozpoczęciem pracy nauczyciele przypomnieli o zachowaniu bezpieczeństwa podczas posługiwania się nożem, estetyce oraz porządku w miejscu pracy. Uczniowie z entuzjazmem przygotowywali kanapki, surówki, sałatki owocowe. Śniadaniowe przysmaki, które były kolorowe i bardzo smaczne, zostały zjedzone podczas klasowego śniadania.

Opis: p. Alicja Makałowska

Ferie

Od 12 do 25 lutego - ferie zimowe

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r.