godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Święto Niepodległości

3 images

img_0473

img_0474

img_0475
W piątek 10.11. i w poniedziałek 13. 11. w naszej szkole odbyły się apele z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz krótkiej, ale treściwej dawki historii uczniowie i nauczyciele mogli obejrzeć fragmenty filmów historycznych i slajdy powiązane z

treścią wystąpień pieczołowicie przygotowane przez p. M. Ciąder. W części artystycznej usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez p. H. Ratajczyk. Duże brawa należą się solistom, zwłaszcza tym debiutującym w imprezach szkolnych. Po raz pierwszy w naszej szkole zaprezentowano pantomimę, w której w symboliczny sposób pokazano rozbiory, powstania, I wojnę światową i odzyskanie niepodległości przez naszą Ojczyznę. Tego niełatwego zadania, deklamacji wierszy i przedstawienia rysu historycznego podjęła się klasa 2d pod kierunkiem p. A. Kaczmarek. Uczniowie zrobili to z wielką pasją i zaangażowaniem.
Za przygotowanie dekoracji zajęła się p. D. Żętkowska.

Opis: p. Alina Kaczmarek

Rekrutacja do klas pierwszych 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

SP9

Trwa przebudowa strony Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert. Prosimy o cierpliwość. 

Zebrania kl. IV-VII SP i kl. II i III G

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r. 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 58

Wczoraj 87

Tydzień 299

Miesiąc 1547

Wszystkie 83835

Obecnie 27 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: