godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Święto Niepodległości

3 images

img_0473

img_0474

img_0475
W piątek 10.11. i w poniedziałek 13. 11. w naszej szkole odbyły się apele z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz krótkiej, ale treściwej dawki historii uczniowie i nauczyciele mogli obejrzeć fragmenty filmów historycznych i slajdy powiązane z

treścią wystąpień pieczołowicie przygotowane przez p. M. Ciąder. W części artystycznej usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez p. H. Ratajczyk. Duże brawa należą się solistom, zwłaszcza tym debiutującym w imprezach szkolnych. Po raz pierwszy w naszej szkole zaprezentowano pantomimę, w której w symboliczny sposób pokazano rozbiory, powstania, I wojnę światową i odzyskanie niepodległości przez naszą Ojczyznę. Tego niełatwego zadania, deklamacji wierszy i przedstawienia rysu historycznego podjęła się klasa 2d pod kierunkiem p. A. Kaczmarek. Uczniowie zrobili to z wielką pasją i zaangażowaniem.
Za przygotowanie dekoracji zajęła się p. D. Żętkowska.

Opis: p. Alina Kaczmarek

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 59

Wczoraj 113

Tydzień 322

Miesiąc 1698

Wszystkie 98443

Obecnie 15 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: