godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Święto Niepodległości

3 images

img_0473

img_0474

img_0475
W piątek 10.11. i w poniedziałek 13. 11. w naszej szkole odbyły się apele z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz krótkiej, ale treściwej dawki historii uczniowie i nauczyciele mogli obejrzeć fragmenty filmów historycznych i slajdy powiązane z

treścią wystąpień pieczołowicie przygotowane przez p. M. Ciąder. W części artystycznej usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez p. H. Ratajczyk. Duże brawa należą się solistom, zwłaszcza tym debiutującym w imprezach szkolnych. Po raz pierwszy w naszej szkole zaprezentowano pantomimę, w której w symboliczny sposób pokazano rozbiory, powstania, I wojnę światową i odzyskanie niepodległości przez naszą Ojczyznę. Tego niełatwego zadania, deklamacji wierszy i przedstawienia rysu historycznego podjęła się klasa 2d pod kierunkiem p. A. Kaczmarek. Uczniowie zrobili to z wielką pasją i zaangażowaniem.
Za przygotowanie dekoracji zajęła się p. D. Żętkowska.

Opis: p. Alina Kaczmarek

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 95

Tydzień 498

Miesiąc 1117

Wszystkie 102402

Obecnie 7 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: