godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dwa Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów

Nauczyciele poloniści i nauczyciele bibliotekarze, wzorem ubiegłego roku zapraszają chętnych z klas IV – VII do stworzenia swego

Dzieła… Potrafisz? Napisz więc wymyślone przez Siebie opowiadanie o tematyce świątecznej. Dostarcz osobiście do jednej z bibliotek lub wyślij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do poniedziałku 27 listopada br. Wszystkie prace będą dokładnie przeczytane, nagrodzone oceną, najciekawsze dodatkowo książką. Wybrane prace będą odczytane na Jasełkach, wigiliach klasowych, spotkaniu nauczycieli, zamieszczone na str. szkoły. W zbiorach biblioteki zostaną przechowane na zawsze. Zapraszamy!

Chinkowe świecidełka

Witamy, i kolejny rok zapraszamy chętnych z wszystkich klas do świątecznej zabawy; zrobienia ozdób choinkowych, które będą zdobić szkolne choinki na korytarzach. To może być bajkowa postać, klasyczna bombka, aniołek, łańcuch – to, co umiesz zrobić najlepiej. Przynieś swoje cacko do biblioteki nr A lub świetlicy do piątku - 24. XI. Wszystkie będą zdobić szkołę, a te najbardziej pomysłowe jak zawsze nagrodzim.

 

Opis: p. Zofia Kopaczyk

 

Zakończenie 2017/2018

W galerii zdjęcia z zakończenie klas IV-VI- część 2

Wakacje

Od 23 czerwca - WAKACJE LETNIE

RODO

Polityka Ochrony Prywatności w zakładce szkoła/o szkole

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 32

Tydzień 328

Miesiąc 853

Wszystkie 93000

Obecnie 49 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: