godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dwa Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów

Nauczyciele poloniści i nauczyciele bibliotekarze, wzorem ubiegłego roku zapraszają chętnych z klas IV – VII do stworzenia swego

Dzieła… Potrafisz? Napisz więc wymyślone przez Siebie opowiadanie o tematyce świątecznej. Dostarcz osobiście do jednej z bibliotek lub wyślij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do poniedziałku 27 listopada br. Wszystkie prace będą dokładnie przeczytane, nagrodzone oceną, najciekawsze dodatkowo książką. Wybrane prace będą odczytane na Jasełkach, wigiliach klasowych, spotkaniu nauczycieli, zamieszczone na str. szkoły. W zbiorach biblioteki zostaną przechowane na zawsze. Zapraszamy!

Chinkowe świecidełka

Witamy, i kolejny rok zapraszamy chętnych z wszystkich klas do świątecznej zabawy; zrobienia ozdób choinkowych, które będą zdobić szkolne choinki na korytarzach. To może być bajkowa postać, klasyczna bombka, aniołek, łańcuch – to, co umiesz zrobić najlepiej. Przynieś swoje cacko do biblioteki nr A lub świetlicy do piątku - 24. XI. Wszystkie będą zdobić szkołę, a te najbardziej pomysłowe jak zawsze nagrodzim.

 

Opis: p. Zofia Kopaczyk

 

Przerwa świąteczna

Od 22 grudnia 2018r. do 1 stycznia 2019r. - przerwa świąteczna

Wigilie klasowe

21 grudnia odbędą się tzw. wigilie klasowe

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 95

Tydzień 498

Miesiąc 1117

Wszystkie 102402

Obecnie 6 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: