godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Nasze ZŁOTKA

3 images

img_4745 copy

img_4751 copy

img_4760 copy
Dnia 4 października 2017 r. drużyna dziewcząt naszej szkoły z klas 4-6 wzięła udział w Leszczyńskich Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m . Miejsce, w którym nasze zawodniczki stawiły się na start to Park Jonstona w Lesznie.

Bieg trwał niemal 30 minut. Kolejne zawodniczki startowały mocno zmotywowane. Rywalki były bardzo dobrze przygotowane, my również.

Po bardzo wyrównanej i pasjonującej rywalizacji zajęłyśmy I miejsce w Lesznie. Za nami na metę przybiegły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr7 następnie drużyna SP4, SP12, SP2. Miejsce pierwsze dało nam awans do Finału Województwa w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m, które odbędą się w Poznaniu 12.10.2017r. Czekamy na ten wyjazd z dużą radością.

Nasze ZŁOTKA to:

Biernaczyk Joanna, Cienki Małgorzata, Dąbrowska Aleksandra, Kapitan Agata, Kuśnierek Natalia, , Leciejewska Aleksandra, Leciejewska Magdalena, Ratajczak Julia. Gotowe do biegu były nasze rezerwowe: Szwałek Julia, Kowalewicz Anna. Jest to wielki sukces naszej drużyny. Ogromny trud i samozaparcie dały wymierny skutek w postaci złotego medalu i możliwości startu, po raz pierwszy od wielu lat w Finale Województwa w tej dyscyplinie. Dziewczyny- Gratulujemy i dziękujemy.

Opis: p. Magdalena Kliber

Strona SP9

Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert.

SP9

Przez dłuższy czas strona Gimnazjum nr 9 będzie przebudowywana. Powstanie z niej strona Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Prosimy o cierpliwość. 

Zebrania kl. IV-VII SP i kl. II i III G

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 22 listopada o 18:00

Zebranie kl. II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 23 listopada o 18:00

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 129

Wczoraj 118

Tydzień 705

Miesiąc 3023

Wszystkie 65672

Obecnie 46 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twój ulubiony kolor to: