godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Nasze ZŁOTKA

3 images

img_4745 copy

img_4751 copy

img_4760 copy
Dnia 4 października 2017 r. drużyna dziewcząt naszej szkoły z klas 4-6 wzięła udział w Leszczyńskich Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m . Miejsce, w którym nasze zawodniczki stawiły się na start to Park Jonstona w Lesznie.

Bieg trwał niemal 30 minut. Kolejne zawodniczki startowały mocno zmotywowane. Rywalki były bardzo dobrze przygotowane, my również.

Po bardzo wyrównanej i pasjonującej rywalizacji zajęłyśmy I miejsce w Lesznie. Za nami na metę przybiegły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr7 następnie drużyna SP4, SP12, SP2. Miejsce pierwsze dało nam awans do Finału Województwa w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m, które odbędą się w Poznaniu 12.10.2017r. Czekamy na ten wyjazd z dużą radością.

Nasze ZŁOTKA to:

Biernaczyk Joanna, Cienki Małgorzata, Dąbrowska Aleksandra, Kapitan Agata, Kuśnierek Natalia, , Leciejewska Aleksandra, Leciejewska Magdalena, Ratajczak Julia. Gotowe do biegu były nasze rezerwowe: Szwałek Julia, Kowalewicz Anna. Jest to wielki sukces naszej drużyny. Ogromny trud i samozaparcie dały wymierny skutek w postaci złotego medalu i możliwości startu, po raz pierwszy od wielu lat w Finale Województwa w tej dyscyplinie. Dziewczyny- Gratulujemy i dziękujemy.

Opis: p. Magdalena Kliber

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 55

Wczoraj 113

Tydzień 318

Miesiąc 1694

Wszystkie 98439

Obecnie 19 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: