godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Noc Naukowców

3 images

dsc00030

dsc00031

dsc00035
29 września 2017 r. uczniowie klas siódmych wraz z opiekunkami P. Magdaleną Kamieniarz, P. Czesławą Grzeszkowiak, P. Anną Grabarczyk i P. Hanną Balcerowiak, brali udział w Nocy Naukowców. Młodzież miała możliwość uczestniczyć w wykładach, m.in. na wydziale chemii Co się kryje w butelce wody.

Liczne eksperymenty zaciekawiły młodych odbiorców. Uczestnicy szukali odpowiedzi, jak wykorzystać właściwości wody, poznać smak, zapach i kolor wody do picia. Kolejne  wykłady odbyły się na wydziale biologii; Podwodny świat – ekologia dla żeglarza i płetwonurka oraz  Niedoróbki ewolucji czyli nie taka ona doskonała jak się wydaje. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego żyrafy są małomówne, a kałamarnica widzi lepiej niż my… Punktem kulminacyjnym były nocne pokazy, które przygotowali studenci chemii, były wybuchy, wystrzały, a towarzyszyły temu niezwykłe emocje naszych siódmoklasistów…

Opis: p. Magdalena Kamieniarz

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe

Od 12 do 27 stycznia - FERIE ZIMOWE

Zebrania z rodzicami

6 luty 2019r.- zebranie  kl. I-III SP/ 7 luty 2019r. - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 32

Tydzień 28

Miesiąc 1398

Wszystkie 104696

Obecnie 11 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: