Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Zakończenie klas I i II

img_0207
23 czerwca na hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla klas I i II. Zostali nagrodzeni uczniowie ze świadectwami z czerwonym paskiem oraz z najwyższymi śrenimi i osiągnięciami sportowymi. Piosenki śpiewał zespół wokalny. Na końcu wystąpiła klasa ID ze swoim autorskim programem artystycznym. Następnie klasy przeszły do sal ze swoim wychowawcą.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00

Dokumenty szkoły

Aktualne dokumenty szkoły wg nowych wytycznych mogą pojawić się na stronie najwcześniej w grudniu.