Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

img_0084

img_0085

img_0086
22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie klas III. Uczniowie zostali nagrodzeni za najwyższe średnie oraz angażowanie się w działaniach szkolnych i pozaszkolnych, w różnych agendach (Samorząd Uczniowski, Wolontariat, Sport, Klub wokalny, Biblioteka szkolna, Klub BRD). Podziękowania otrzymali również rodzice. Oprócz nagród od Rady Rodziców uczniowie otrzymali wydruki z drukarki 3D.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00

Dokumenty szkoły

Aktualne dokumenty szkoły wg nowych wytycznych mogą pojawić się na stronie najwcześniej w grudniu.