godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

I miejsce w Turnieju BRD

3 images

wp_20170428_001

wp_20170428_003

wp_20170428_004
28 kwietnia odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - etap powiatowy. Nasza drużyna w składzie:

Zuzanna Schubert, Julia Rygus, Jacek Morawski i Dawid Śliwiński (rezerwa) pod opieką p. Donaty Pajzert zdobyli zaszczytne I miejsce i będą reprezentować Leszno na turnieju wojewódzkim w Gnieźnie. Grupa zdobyła dla szkoły puchar i dyplom, natomiast sami uczestnicy za I miejsce otrzymali śpiwory.  Turniej składa się z czterech części: rozwiązanie testu z wiedzy o ruchu drogowym ze skrzyżowaniami, jazda po torze przeszkód i po miasteczku ruchu drogowego oraz pierwsza pomoc w praktyce. Mimo tak wielu części konkursu nasi uczniowie najlepiej wypadli sposród gimnazjów w Lesznie.

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 24

Wczoraj 150

Tydzień 174

Miesiąc 1550

Wszystkie 98295

Obecnie 19 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: