Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

wp_20170428_001

wp_20170428_003

wp_20170428_004
28 kwietnia odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - etap powiatowy. Nasza drużyna w składzie:

Zuzanna Schubert, Julia Rygus, Jacek Morawski i Dawid Śliwiński (rezerwa) pod opieką p. Donaty Pajzert zdobyli zaszczytne I miejsce i będą reprezentować Leszno na turnieju wojewódzkim w Gnieźnie. Grupa zdobyła dla szkoły puchar i dyplom, natomiast sami uczestnicy za I miejsce otrzymali śpiwory.  Turniej składa się z czterech części: rozwiązanie testu z wiedzy o ruchu drogowym ze skrzyżowaniami, jazda po torze przeszkód i po miasteczku ruchu drogowego oraz pierwsza pomoc w praktyce. Mimo tak wielu części konkursu nasi uczniowie najlepiej wypadli sposród gimnazjów w Lesznie.

Opis: p. Donata Pajzert

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00