Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Stypendiada Matematyczna

9 stycznia 2017r. 37 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w „STYPENDIADZIE MATEMATYCZNEJ”.

Jest to Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus” organizowany przez firmę edukacyjną „Orzeł”. Uczniowie rozwiązywali testy w swoich kategoriach, każdy uczestnik konkursu mógł uzyskać maksymalnie 50 punktów. Uczniowie klasy 3a: Adam Piwoński (47p.) i Konrad Plitt (46p.) otrzymali wyróżnienie i tytuł Finalisty-opiekun p. Czesława Grzeszkowiak. Finalistą został też uczeń klasy 2a Marek Adamczak (46p.)-opiekun p. Dorota Sobczyńska. Naszym „ORŁOM” matematycznym gratulujemy!!!

Opis: p. Czesława Grzeszkowiak

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00