Stypendiada Matematyczna

9 stycznia 2017r. 37 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w „STYPENDIADZIE MATEMATYCZNEJ”.

Jest to Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus” organizowany przez firmę edukacyjną „Orzeł”. Uczniowie rozwiązywali testy w swoich kategoriach, każdy uczestnik konkursu mógł uzyskać maksymalnie 50 punktów. Uczniowie klasy 3a: Adam Piwoński (47p.) i Konrad Plitt (46p.) otrzymali wyróżnienie i tytuł Finalisty-opiekun p. Czesława Grzeszkowiak. Finalistą został też uczeń klasy 2a Marek Adamczak (46p.)-opiekun p. Dorota Sobczyńska. Naszym „ORŁOM” matematycznym gratulujemy!!!

Opis: p. Czesława Grzeszkowiak

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe