godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

I miejsce naszych siatkarek

3 images

dsc_0228

dsc_0229

dsc_0230
W poniedziałek tj.3.04.2017 r. odbył się XV i zarazem ostatni Turniej Klas Pierwszych Dziewcząt w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Udział w nim wzięło 6 zespołów z Leszna i okolic.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy I s: Oliwia Budzianowska, Klaudia Adamczak, Martyna Michalak, Nadia Kaczmarek, Magdalena Dankowska, Marcelina Cygler. Zabawa i emocje towarzyszyły rozgrywką, które zakończyły się zwycięstwem gospodarzy.Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce G9, II miejsce Zespół Szkół nr 2, III miejsce Zespół Szkół w Osiecznej, IV miejsce G5 , V miejsce G1, VI miejsce G7.
Gratulujemy wszystkim zespołom

Opis: p. Anneta Busz

Konkursy świąteczne

W galerii reszta zdjęć - odbiór dyplomu i nagród z konkursów świątecznych (informatycznych)

Ferie zimowe

Od 12 do 27 stycznia - FERIE ZIMOWE

Zebrania z rodzicami

6 luty 2019r.- zebranie  kl. I-III SP/ 7 luty 2019r. - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 30

Wczoraj 32

Tydzień 30

Miesiąc 1400

Wszystkie 104698

Obecnie 19 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: