godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

I miejsce naszych siatkarek

3 images

dsc_0228

dsc_0229

dsc_0230
W poniedziałek tj.3.04.2017 r. odbył się XV i zarazem ostatni Turniej Klas Pierwszych Dziewcząt w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Udział w nim wzięło 6 zespołów z Leszna i okolic.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy I s: Oliwia Budzianowska, Klaudia Adamczak, Martyna Michalak, Nadia Kaczmarek, Magdalena Dankowska, Marcelina Cygler. Zabawa i emocje towarzyszyły rozgrywką, które zakończyły się zwycięstwem gospodarzy.Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce G9, II miejsce Zespół Szkół nr 2, III miejsce Zespół Szkół w Osiecznej, IV miejsce G5 , V miejsce G1, VI miejsce G7.
Gratulujemy wszystkim zespołom

Opis: p. Anneta Busz

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 33

Wczoraj 150

Tydzień 183

Miesiąc 1559

Wszystkie 98304

Obecnie 14 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: