godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

"Walki robotów"

3 images

wp_20161122_002

wp_20161122_003

wp_20161122_006
Na cyklicznych zajęciach z robotyki zainteresowani uczniowie z naszej szkoły nauczyli się już nie tylko je składać, ale również sterować za pomocą tabletu lub smartfona. Próbowali również stworzyć gitarę czy różnego rodzaju pojazdy, a nawet drona.

Uczniowie wykazali się bardzo dużą pomysłowością i kreatywnością. Najwiekszym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia, w trakcie których odbyły się "walki robotów".  Okazało się, że zbudowanie odpowiedniej sylwetki robota i zaprogramowanie jest bardzo istotne, by nasz pojazd spełniał swoje zadanie. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z kilku zajęć w galerii.

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 148

Wczoraj 90

Tydzień 148

Miesiąc 1524

Wszystkie 98269

Obecnie 32 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: