Jasełka, wigilie klasowe

22 grudnia odświętnie ubrani uczniowie i nauczyciele zebrali się w holu szkoły, by obejrzeć jasełka. W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie przygotowani przez p. Zofię Sierocińską oraz p. Hannę Ratajczyk.

Zaskoczeniem dla wszystkich był występ trzech pań nauczycielek j. angielskiego. Samodzielnie i z uczniami zaśpiewały panie: Natalia Snela-Ratajczak i Magdalena Czabajska. Na końcu wspólnie z uczniami zaśpiewała p. Dominika Trzybulska. Po wystąpieniu pana dyrektora każda klasa zgromadziła się z wychowawcą w swojej sali, by wspólnie w gronie klasowych kolegów i koleżanek podzielić się opłatkiem.

Opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.