Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

DSCF1788

DSCF1794

DSCF1797

"Uczniowie klasy 3s wraz z panią Anetą Busz i Lidią Czecholińską wzięli udział w zgrupowaniu siatkarskim w Rudnie. Wyjazd trwał trzy dni od 14 do 16.09.15r. Pierwszego dnia po przyjeździe na miejsce i zakwaterowaniu się wszyscy uczestnicy obeszli cały teren Wielkopolskiego Ośrodka Rekreacyjnego, a następnie wybrali się na trening, który odbył się na trawie i betonowym boisku do siatkówki. Po zakończeniu pierwszego treningu wszyscy wybrali się na posiłek, a później rozpoczął się drugi trening na sali gimnastycznej. Pomiędzy treningami uczestnicy wybrali się na spacer nad jezioro Wilcze. Wieczorem wszyscy zgromadzili się przy ognisku gdzie podzieli się na grupy i grali w kalambury pokazując jak najlepiej tytuły filmów. Następnego dnia wszyscy wzięli się ostro do pracy i z samego rana zaczęli od obwodu stacyjnego z elementami siatkówki. Popołudnie przeznaczyli na mecz na plaży, a skończyli grą na sali. W między czasie wybrali się na wycieczkę rowerową. Wieczorem uczniowie wraz z nauczycielkami poszli do pobliskiego lasu gdzie bawili się w chowanego. Resztę dnia spędzili przy ognisku grając w kalambury. Czas tak szybko minął, że nadszedł ostatni dzień, który wykorzystali na plażową siatkówkę, oraz grę w lesie. Ostatnią godzinę poświęcili na pożegnania i zdjęcia. Wszystkim uczestnikom pozostaną wspaniałe wspomnienia"
opis: Magdalena Napierała

Klasa sportowa 2018/2019

Siatkówka - zgłoszenia do 20 kwietnia. Dokumenty: szkoła/o szkole/klasa sportowa.

Klasy pierwsze 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie w kwietniu

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Zebrania w kwietniu

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r.